فهرست این مقاله

در شیشه ای

تولید انواع در شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

در شیشه ای

 

در شیشه ای

کمتر کسی در ۱۰ سال گذشته باور داشت که حتی در هم شیشه ای خواهد شد اما اکنون همه شما انواع درب تمام شیشه ای را در محسط های گوناگون مشاهده می کنید و از نمای زیبای این نوع در ها لذت می برید ، در شیشه ای با توجه به نمای کرتین وال دارای محبوبیت زیادی در بین مردم و طراحان دکوراسیون است.

صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت در زمینه تولید و نصب در شیشه ای کرد و تا کنون بیش از ۵۰۰ واحد در شیشه ای را در سراسر کشور اجرا کرده ، این نوع درها از شیشه سکوریت شده تولید می شوند به عبارت دیگر شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده می شود و سپس جهت سکوریت شدن وارد کوره می شود .

بدبن ترتیب شیشه از مقاومت بالایی برخوردار می شود و حتی اگر هم با اصابت ضربه شدیدی دچار شکستگی شود مانند شیشه معمولی خطری نخواهد داشت و افراد دچار جراحت نخواهند شد بنابراین شیشه با ضربه شدید به اصطلاح پودر شده و روی زمین می ریزد .

طراحان دکوراسیون از در شیشه ای با رنگ های متنوع استقبال بسیار زیادی کرده اند چرا که اولا چون در از جنس شیشه ساخته شده جذابیت های خاص خود را داراست و دوما اینکه براحتی می توانند رنگ در شیشه ای را با رنگ طراحی دکوراسیون خود ست کنند .

لازم به ذکر است که زیبایی یک در شیشه ای به یراق آالات آن درب بستگی خواهد داشت لذا تلفیق شیشه و یراق استیل نمای جذابی را ایجاد خواهد کرد ، صنایع شیشه کولیوند انواع یراق های استیل طلایی و نقره ای را به صورت عمده و تکی عرضه می کند .

 

انواع در شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- درب شیشه ای کشویی

۲- درب شیشه ای اتوماتیک

۳- درب شیشه ای رنگی

۴- درب شیشه ای بازشو

۵- درب شیشه ای با فریم استیل

۶- درب شیشه ای با فریم چوبی

۷- درب شیشه ای استین گلاس

۸- درب شیشه ای کابینت

 

تمامی درب های شیشه ای اشاره شده باید به سکوریت تبدیل شوند چرا که با توجه به اینکه در شیشه ای ابعاد بزرگی داشته و مدام باید باز و بسته شود احتمال شکستن شیشه وجود دارد به همین دلیل بهتر است که هر نوع شیشه ای را برای استفاده به عنوان درب شیشه ای مد نظر داشتیم آن را به سکوریت تبدیل کنیم در این صورت به دلیل مقاومت بالای شیشه خطرات احتمالی هم کاهش پیدا خواهد کرد .

برای اجرای در شیشه ای معمولا از شیشه های سکوریت ۱۰ میل استفاده می شود زیرا این نوع شیشه ها مقاومت بسیار بالایی داشته و همچنین وزن آن بر خلاف شیشه های ۱۵ میل و ۲۰ میل سبک می باشد .

 

در شیشه ای اتوماتیک

درب های اتوماتیک با توجه به رفت و آمدهای زیاد در طی روز بسیار کارامد خواهد بود از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال ۱۳۹۱ فعالیت جدی خود را در زمینه اجرای درب های شیشه ای اتومات آغاز کرد و تا به اینجا بیش از ۱۰۰ پروژه ی درب های اتوماتیک را اجرا کرده است .

 

در شیشه ای کشویی

با توجه به این موضوع که اکثر فروشگاه ها و سازمان ها دارای فضای محدودی هستند استفاده از درب های لولایی موجب کاهش فضای بهینه خواهد شد لذا بهترین گزینه اجرای درب شیشه ای کشویی می باشد البته نوع یراقی که برای اجرای در شیشه ای بکار می رود در سهولت باز و بسته شدن درب بسیار تاثیرگذار است به ویژه نوع ریل و لولا های درب ،  لذا در هنگام سفارش حتما از نوع یراق اطلاع پیدا کنید .

 

در شیشه ای سرویس بهداشتی

برای اجرای درب شیشه ای سرویس بهداشتی نیاز به شیشه های سندبلاست و ساتینای سکوریت و طرح دار است لذا در صورت استفاده از این نوع شیشه ها فضای داخلی سرویس قابل مشاهده نخواهد بود .

 

در شیشه ای رنگی

با توجه به اینکه شیشه های سکوریت در رنگ های مختلفی چون برنز ، دودی ، شامپاینی ، آبی و بنفش تولید می شود می توان درب شیشه ای را با استفاده از شیشه های سکوریت رنگی اجرا کرد .

 

در شیشه ای مات

در برخی از پروژه ها مانند بیمارستان ها از درب شیشه ای مات استفاده می شود بدین شکل حریم شخصی افراد نیز حفظ می شود ، این نوع درب ها به دو صورت ساتینا و سندبلاست وجود دارد .

 

در شیشه ای طرح دار

امروزه با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان انواع شیشه های سکوریت طرح دار را تولید کرد لذا اجرای درب شیشه ای طرح دار در طراحی دکوراسیون شیشه ای یک اصل محسوب می شود .

 

در شیشه ای بالکن 

با اجرای درب های شیشه ای بالکن می توان از داخل ساختمان فضای بالکن را براحتی مشاهده کرد حال اگر درب های شیشه ای با فریم های دوجداره آلومینیومی و upvc نصب شود به طبع از اتلاف انرژی جلوگیری خواهد شد .

 

در شیشه ای خم

برای تولید درب های شیشه ای خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

در شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی درب های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

در شیشه ای با فریم های آلومینیومی و استیل

نوع دیگری از درب های شیشه ای که از فریم آلومینیومی و استیل استفاده می شود این نوع درب ها اغلب به عنوان درب ورودی ساختمان بکار می رود و قیمت آن ها نیز بیش از درب های شیشه ای فریم لس می باشد .

 

در شیشه ای استیند گلاس

طرح خاصی از شیشه های دکوراتیو رنگی که از ترکیب فرآیند های سندبلاست ، اسیدکاری ، حکاکی و رنگ آمیزی تشکیل شده است ، شیشه استیند گلاس با نام شیشه تیفانی نیز شناخته شده است .

 

در شیشه ای هوشمند 

در این طرح از درب های شیشه ای با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

در شیشه ای ضخیم

برای تولید درب های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک درب شیشه ای با ابعاد ۱۲۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از درب های ۱۰ میل بکار برد .

 

در شیشه ای تاشو 

طرح خاص دیگری از درهای شیشه ای مدرن که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز و بسته شدن لنگه های درب ها روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

کاربردهای در شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • درب ورودی بیمارستان ها
  • درب ورودی فرودگاه ها
  • درب های فروشگاه ها
  • درب های شرکت های خصوصی و اداره های دولتی
  • درب سرویس بهداشتی
  • درب رستوران ها و کافه ها
  • درب سالن های اجتماعی و زیبایی
  • درب کلینیک ها

 

در شیشه ای - اینستاگرام

 

در شیشه ای - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع در شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش در شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش در شیشه ای مورد نظر حود را به صورت حضوری به تیم طراحی و تولید ما دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب در شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد لازم به ذکر است که صنایع کولیوند از با کیفیت ترین یراق آلات درب های شیشه ای استفاده می کند .

 

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ایدر شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

در شیشه ای

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون در شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند