فهرست این مقاله

ساعت آینه ای دیوار

تولید انواع ساعت آینه ای دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

ساعت آینه ای دیوار

 

ساعت آینه ای دیوار

امروزه تولید وسایل تزیینی با استفاده از شیشه و آینه فراگیر شده است به طوری که حتی تجهیزات تزیینی در منزل هم به صورت تمام شیشه ای و آینه ای تولید می شود در این مقاله یکی از جدیدترین محصولا آینه ای که از محبوبیت بسیار زیادی نیز بخوردار است را بررسی خواهیم کرد این نوع محصولات با نام ساعت آینه ای دیوار شناخته شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله ساعت آینه ای دیوار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کاها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

تولید ساعت آینه ای دیوار در ابتدا در کشور ایتالیا صورت گرفت اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت و به یکی از جذابترین ابزارهای تزیینی ساختمان های مسکونی تبدیل شد در ادامه به بررسی انواع این نوع ساعت ها می پردازیم .

 

ساعت آینه ای دیوار – سندبلاست

متداول ترین نوع ساعت های آینه ای که با استفاده از دستگاه سندبلاست اعداد روی آینه ایجاد می شود ضمنا می توان لوگو یا متن خاصی را روی آینه سندبلاست کرد ، فرآیند تولید آینه های سندبلاست به گونه ای است که ابتدا طرح توسط دستگاه کاتر پلاتر ایجاد شده سپس با استفاده از پمپ های فشار قوی پور سیلیس روی آینه پاشیده خواهد شد .

 

ساعت آینه ای دیوار – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان ساعت آینه ای رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی را تولید کرد ، به طور مثال در ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نشر گرفته شده است باید از آینه برنز جهت تولید ساعت آینه ای استفاده کرد .

 

ساعت آینه ای دیوار – کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی آینه فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید ساعت آینه ای محسوب می شود ، این نوع آینه ها با ضخامت 4 میل و 6 میل تولید شده است .

 

ساعت آینه ای دیوار – سه بعدی

برای تولید ساعت های آینه ای سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که نمای سه بعدی داخل آینه ایجاد خواهد شد .

 

ساعت آینه ای دیوار – نورپردازی شده

طرح جدیدی از ساعت های آینه ای که با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت ساعت نورپردازی مخفی صورت می گیرد به طوری که از قسمت های سندبلاست شده نور مخفی نمایان می شود لازم به ذکر است این نوع ساعت ها به صورت لمسی نیز تولید می شود .

 

ساعت آینه ای دیوار – لمسی

طرح دیگری از ساعت های آینه ای که با لمس کردن قسمت تعیین روش آینه ساعت به صورت دیجیتال نیز نمایش داده می شود و با لمس کردن قسمت دیگر تعبیه شده تاریخ نیز مشاهده خواهد شد .

 

ساعت آینه ای دیوار – ریموت دار

طرح جدیدی از ساعت های آینه ای که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

ساعت آینه ای دیوار – کودک 

برای اتقاق های کودکان نوعی از ساعت های آینه ای مدرن و جدید طراحی شده است که شخصیت های بیرجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی شده است ، آینه های کودک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش داده می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

ساعت آینه ای دیوار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از ساعت های آینه ای که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

ساعت آینه ای دیوار - اینستاگرام

 

ساعت آینه ای دیوار - واتساپ

 

 

جهت سفارش ساعت آینه ای دیوار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت ساعت آینه ای دیوار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری ساعت آینه ای دیوار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید ساعت آینه ای دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

ساعت آینه ای دیوار

ساعت آینه ای دیوار

ساعت آینه ای دیوار

ساعت آینه ای دیوار

ساعت آینه ای دیوار

ساعت آینه ای دیوار

ساعت آینه ای دیوار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ساعت آینه ای دیوار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند