فهرست این مقاله

ساعت آینه ای

تولید انواع ساعت آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

ساعت آینه ای

 

ساعت آینه ای

امروزه برای اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات از آینه های دکوراتیو استفاده می شود و با توجه به اینکه نمای شیشه ای و آینه ای مدرن ترین نمای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود هر روز شاهد تولید آینه های دکوراتیو در طرح های مختلفی هستیم ، در این مقاله به بررسی یکی از محصولات تزیینی که با نام ساعت آینه ای شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله ساعت آینه ای را را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در کشورهای متعددی مانند ایتالیا و هلند ساعت های آینه ای در طرح های مختلفی تولید شده است و با استقبال بسیار زیادی هم از جانب طراحان دکوراسیون داخلی مواجه شده ،طراحان دکوراسیون داخلی در ایران هم با استفاده از محصولات شیشه ای و آینه ای فضای داخلی ساختمان را تزیین می کنند .

 

ساختار ساعت آینه ای

این نوع ساعت ها را می توان با متدهای متعددی طراحی کرد به طور مثال در برخی از طرح ها اعداد به صورت دیجیتالی روی آینه سندبلاست شده و در طرح های دیگر اعداد یونانی روی آینه سندبلاست شده است .

 

ساعت آینه ای کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید ساعت های آینه ای محسوب می شود ، این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

ساعت آینه ای رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی برای تولید ساعت آینه ای استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ کرم تزیین شده است باید از آینه های برنز و شامپاینی استفاده کرد .

 

ساعت آینه ای طرح دار

همانطور که در بالا ذکر شد می توان طرح های مختلفی را روی ساعت های آینه ای به صورت سندبلاست ایجاد کرد ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید به طور مثال می توان تصویر اشخاص را پس زمینه ی ساعت آینه ای قرار داد .

 

ساعت آینه ای آنتیک

در این طرح با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده ساعت های آینه ای تولید می شود ، این نوع آینه ها با تراکم مختلف اسیدکاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود و در سه رنگ طلایی ، نقره ای و برنز وجود دارد لازم به ذکر است در ساختمان های لوکس بهتر است که از این نوع آینه ها جهت تزیین فضای داخلی بکار برده شود .

 

ساعت آینه ای با نورپردازی مخفی

جدیدترین طرح ساعت های آینه ای تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند که پس از تولید ساعت از LED های رنگی جهت نورپردازی مخفی پشت آینه استفاده می شود حتی در برخی از طرح ها نورپردازی مخفی با لمس کردن قسمت تعیین شده روی ساعت روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود .

 

ساعت آینه ای حکاکی شده

یکی دیگر از طرح های ساعت های آینه ای که با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

ساعت آینه ای اسیدکاری شده 

طرح دیگری از ساعت های آینه ای که الگو های مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

ساعت آینه ای اکلیلی

در این طرح از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

ساعت آینه ای سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چبسیده خواهد شد بدین شکل آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

 

از طریق زیر می توان ساعت آینه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت ساعت آینه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری ساعت آینه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید ساعت آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت آینه ای

ساعت آینه ای

ساعت آینه ای

ساعت آینه ای

ساعت آینه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ساعت آینه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند