فهرست این مقاله

سفارش آینه

سفارش آینه دکورایتو به صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912

 

سفارش آینه

سفارش آینه

صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع آینه های دکورایتو را در ابعاد مختلف تولید کرده و به سراسر ایران ارسال می کند ، همان طور که به طور حتم اطلاع دارید آینه علاوه بر زیبایی فضای داخلی موجب بزرگتر نشان داد هر محیطی خواهد شد ، در این مقاله به انواع آینه های تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند و نحوه سفارش آینه می پردازیم .

به طور کلی برای سفارش آینه مورد نظر خود می توانید عکس آینه را از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید و کمتر از 1 ساعت قیمت اجرای آینه و مدت زمان تحویل آن به شما گفته خواهد شد .

 

انواع آینه های صنایع شیشه و آینه کولیوند ( سفارش آینه )

 

سفارش آینه کاری روی دیوار به صنایع شیشه و آینه کولیوند

پس از تماس شما با کارشناسان فروش ما ، تیم فنی جهت اندازه گیری دقیق به منزل یا محیط کاری شما خواهد آمد پس از اندازه گیری دقیق و انتخاب طرح آینه کاری که با مشورت با شما صورت می گیرد ( لازم به ذکر است که طرح آینه کاری باید مطابق با شکل دیوار صورت گیرد ) در مرحله بعدی تولید آینه مورد نظر در کارگاه مجهز به جدیدترین دستگاه های صنعت شیشه و آینه شروع خواهد شد .

در آخرین مرحله پس از سفارش آینه ، تیم فنی صنایع شیشه کولیوند جهت نصب آینه ها و جورچین کردن آن کنار هم روی دیوار مجددا به منزل یا محیط کاری شما خواهند آمد بدین شکل سفارش آینه کاری شما به اتمام می رسد توجه داشته باشید که نصب قطعات آینه روی دیوار با چسب های مخصوص آینه انجام می شود لذا از استفاده از هر گونه از چسب های به اصطلاح آکواریوم  خودداری نمایید .

 

سفارش آینه کریستال و آینه رنگی

آینه های کریستال با توجه به شفافیت بسیار بالای آن توجه مخاطبان را به خود جلب می کند ، آینه های کریستال به اشکال مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ماند آینه قدی و آینه کاری روی دیوار ، آینه های رنگی در رنگ های آبی ، سبز ، بنفش ، طلایی ، مسی و برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت جام و قواره به فروش می رسد .

 

سفارش آینه سرویس بهداشتی

آینه هایی با ابعاد مختلف که ورق pvc یا mdf پشت آن قرار گرفته و led های به اصطلاح شلنگی دور pvc و پشت آینه به صورت مخفی گذاشته می شود ، یک کلید جهت خاموش و روشن کردن هم در انتهای led قرار می گیرد بدین شکل هنگامی که فردی وارد سرویس بهداشتی شده و کلید را فشار دهد نور مخفی زیبایی پشت آینه روشن خواهد شد .

 

سفارش آینه رومیزی و میز آینه ای

میزهای آینه ای در چند سال گذشته مورد توجه مردم عزیز کشورمان قرار گرفته از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع میزهای آینه ای تلویزیون ، آرایشی و جلو مبلی را در ابعاد مختلف تولید می کند به طوری که ابتدا میز با ام دی اف ساخته شده سپس آینه روی آن چسبانده می شود .

 

سفارش آینه دکوراتیو 

آینه های دکوراتیو دارای تقسیم بندی های مختلفی هستند اما پرفروش ترین آنها آینه دکوراتیو طرح خورشید محسوب می شود ، برای تولید این نوع آینه ها یک آینه گرد در وسط کار قرار گرفته و تعدادی آینه تراش خورده با اشکال خاصی دور آن قرار می گیرند .

 

سفارش آینه قدی

آین های قدی در طرح های مختلف تراش دار ، با قاب ، سه بعدی و رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود ، ابعاد این نوع آینه ها به طور استاندارد داری طول 180 ساتی متر و عرض 50 سانتی متر است اما شما مشتریان گرامی قادر خواهید سفارش آینه قدی را در هر ابعادی به کارشناسان ما دهید .

 

سفارش آینه کنسول

آینه های کنسول در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته که جدیدترین آن آینه کنسول آینه کاری شده است به طوری که با استفاده از آینه های رنگی روی میز کنسول آینه کاری خواهد شد .

 

سفارش آینه گرد

آینه های گرد و بیضی از نظر ظاهری زیبایی و جذابیت خاصی دارند اگر هم به صورت دکوراتیو و رنگی تولید شوند که نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد کرد ، جهت سفارش آینه گرد باید مواردی چون قطر آینه ، رنگ و طرح آن تعیین گرد این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، مسی ، برنز ، دودی ، آبی و بنفش تولید می شود .

 

سفارش آینه چراغ دار

یکی از جدیدترین آینه های دکوراتیو که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس دور آینه به فاصله 5 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر قدیمی در داخل آن ها قرار داده می شود آینه چراغ دار نام دارد .

 

سفارش آینه آنتیک

در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده در طرح ها و رنگ های مختلفی چون طلایی ، نقره ای و برنز تولید می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها با بهره گیری از روش اسیدکاری صورت می گیرد .

 

سفارش آینه ونیزی

یکی دیگر از آینه های دکوراتیو پرطرفدار که برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و به آینه های منبت کاری شده نیز شهرت دارد ، آینه ونیزی معمولا با استفاده از آینه های نقره ای تولید می شود .

 

سفارش آینه لمسی

نوعی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نور مخفی خاموش خواهد شد ، این نوع آینه اغلب در سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

سفارش آینه سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

سفارش آینه ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

سفارش آینه ابزار خورده

در اغلب پروژه ها از آینه های ابزار خورده ساده و طرح دار استفاده می شود که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس آینه داخل دستگاه تراش بابلونی ایتالیا قرار داده می شود .

 

سفارش آینه طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

سفارش آینه با قاب

تولید آینه های با قاب چوبی و پی وی سی از گذشته تا به امروز رواج داشته است به طوری که در طراحی دکوراسیون مدرن نیز از آینه های با قاب جهت ترئین فضای داخلی استفاده می شود .

 

سفارش آینه حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و یپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است سفارش آینه حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

سفارش آینه حسگر حرکتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه دکوراتیو معرفی شده است .

 

سفارش آینه صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرخ آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، سفارش آینه صفحه نمایش دار در کشورهای آسیای شرقی نیز صورت می گیرد این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

سفارش آینه پایه دار

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لباس فروشی استفاده می شود .

 

سفارش آینه کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

سفارش آینه دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد اتفاده قرار خواهد گرفت .

 

سفارش آینه آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های آرایشگاهی بک لایت قدی اجرا می شود بدیتن شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و سطح طراحی داخلی ارتقا می یابد ، آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

سفارش آینه دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که دز سفارش آینه دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

سفارش آینه متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه ی نقطه منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

سفارش آینه ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمنت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد ، آینه های ضد بخار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

سفارش آینه - اینستاگرام

 

سفارش آینه - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش آینه به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه مورد نظر خود را حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات پس از سفارش آینه یعنی نصب انواع آینه در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه مینیمال

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

سفارش آینه

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سفارش آینه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند