فهرست این مقاله

سقف گنبد شیشه ای

تولید انواع سقف گنبد شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند            0218862191209128235242

 

سقف گنبد شیشه ای

سقف گنبد شیشه ای

اجرای سقف های شیشه ای در تمام کشورهای توسعه یافته به یکی از طراحی های محبوب تبدیل شده است به طوری که طراحان دکوراسیون از آن به کرات جهت ارتقای سطح طراحی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

 گنبد شیشه ای – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه سکوریت خم شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شود برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

سقف گنبد شیشه ای – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر جسبیده خواهند شد .

 

سقف گنبد شیشه ای – دوجداره 

در پروژه های مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های منحنی دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه دها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

سقف گنبد شیشه ای – کریستال

شیشه های خم از نظرز شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

سقف گنبد شیشه ای – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، سقف های 20میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

سقف گنبد شیشه ای - اینستاگرام

 

سقف گنبد شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان سقف گنبد شیشه ای را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

سقف شیشه ای متحرک

سقف گنبد شیشه ای

سقف گنبد شیشه ای

سقف گنبد شیشه ای

سقف گنبد شیشه ای

سقف گنبد شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند