فهرست این مقاله

شرکت شیشه خم

تولید انواع شیشه های خم در شرکت شیشه خم کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شیشه های خم با توجه به نمای متفاوت و خاص نسبت به سایر شیشه های تولید شده در صنعت شیشه در همان ابتدا با استقبال چشمگیری مواجه شد و بسیاری از مهندسان ساختمان و طراحان دکوراسیون داخلی و خارجی از این نوع شیشه ها در مکان های مختلفی از ساختمان استفاده کرده اند ، شرکت شیشه خم کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه خم در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد .

تولید شیشه های خم به طور کلی فرآیند متفاوتی نسبت به تولید شیشه های مسطح دارد زیرا ساختار شیشه تغییر خواهد کرد ، شرکت شیشه خم کولیوند با بهره گیری از جدیدترین کوره های مخصوص  شیشه خم قادر به تولید شیشه های با زاویه 10 الی 170 درجه می باشد به عبارتی حتی شیشه های خم با شکل U ، L و S نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

تولید شیشه خم نمای ساختمان در شرکت شیشه خم کولیوند

شیشه های نمای ساختمان به دلیل اینکه زیبایی ساختمان تا حد زیادی به این نوع شیشه ها بستگی دارد باید حتی الامکان از شفافیت ، رنگ و قالب منحصربفردی تشکیل شده باشد ، شیشه خم نما را می توان به صورت سکوریت تک جداره و دوجداره تولید کرد شرکت شیشه خم کولیوند شیشه خم نمای ساختمان را به دو روش اسپایدری و کرتین وال اجرا می کند .

 

تولید شیشه خم لمینت و سکوریت در شرکت شیشه خم  

برای تولید شیشه خم سکوریت پس از اینکه شیشه خم از کوره خارج شد و عملیات سرسازی شیشه صورت گرفت مجددا شیشه را وارد کوره های مخصوص تولید شیشه سکوریت خواهیم کرد ، شیشه های خم لمینت دقیقا مشابه شیشه های لمینت ساده توسط لایه های PVB و SGP تولید می شود .

 

تولید شیشه خم دوجداره در شرکت شیشه خم کولیوند

شیشه های خم دوجداره معمولا در نمای ساختمان ها بکار می رود و برای تولید آن ابدا دور شیشه با ابعاد یکسان به حالت خم تبدیل شده سپس با استفاده از اسپیسرهای فلزی شیشه ها روی هم قرار می گیرند .

 

تولید شیشه خم رنگی در شرکت شیشه خم کولیوند

شیشه های خم رنگی به دو صورت دو رو نما ( ساده ) و یک رو نما ( لاکوبل ) تولید می شود به طوری که برای تولید شیشه های خم لاکوبل ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس وارد دستگاه چاپ می شود در نهایت هم جهت خم شدن داخل کوره قرار داده می شود .

 

تولید شیشه خم آکواریوم در شرکت شیشه خم کولیوند

ساخت آکواریوم های خانگی و بزرگ در دهه گدشته همواره یکی از جذابترین المان های طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که اغلب افراد برای تزیین فضای داخلی و البته به دلیل آرامشی که از مشاهده آکواریوم ایجاد می شود از آن استفاده می کنند  ، تولید شیشه خم آکواریوم در شرکت شیشه خم کولیوند از کوچکترین ابعاد مانند یک آکواریوم 20 * 30 با ارتفاع 40 سانتی متر تا آکواریوم های بزرگ با ابعاد 2 * 3 با ارتفاع 3 متر صورت می گیرد .

 

تولید شیشه خم بوفه در شرکت شیشه خم کولیوند 

بوفه های تزیینی امروزه در تمامی خانه ها وجود دارد و اغلب وسایل تزیینی در داخل آن قرار داده می شود اما جالب اینجاست که بیش از 70 درصد بوفه های تولید شیشه دارای شیشه های خم می باشد ، در طرح های جدیدی که در شرکت شیشه خم کولیوند اجرا می شود بوفه شیشه ای خم تولید می شود .

 

تولید شیشه خم میز در شرکت شیشه خم کولیوند 

ساخت میزهای شیشه ای خم حتی در کشورهای اروپایی فراگیر شده است و در اغلب ساختمان های با طراحی دکوراسیون لوکس از این میزها به عنوان میز جلو مبلی و عسلی استفاده می شود ، برای تولید میز شیشه ای خم از شیشه های 12 میل ، 15 میل و 20 میل فلوت و کریستال استفاده می شود البته اگر از شیشه های کریستال جهت تولید میز شیشه ای بکار رود .

لازم به ذکر است شرکت شیشه خم کولیوند با تشکیل تیم فنی مجرب انواع پروژه های با شیشه خم مانند نرده های شیشه ای خم ، گنبدهای شیشه ای ، نمای ساختمانی با شیشه خم و … را اجرا می کند .

 

تولید شیشه خم ویترین در شرکت شیشه خم کولیوند

نوع دیگری از شیشه های خم که بیشتر در طلافروشی ها دیده می شود ، شیشه خم ویترین معمولا دارای ضخامت 10 میل و 12 میل است و مدت زمانی که شیشه داخل کوره قرار خواهد داشت بیش از سایر شیشه های خم می باشد ، در اغلب موارد از شیشه خم لمینت برای اجرای ویترین های شیشه ای استفاده می شود از همین رو این نوع شیشه ها به کرات در شرکت شیشه خم کولیوند تولید می شود .

 

تولید شیشه خم طرح دار در شرکت شیشه خم کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ انواع شیشه های طرح دار مات و رنگی تولید می شود ، چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان ها برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

تولید شیشه خم کابینت در شرکت شیشه خم کولیوند

طراحان دکوراسیون داخلی جهت طراحی فضای داخلی آشپزخانه ها از کابینت های شیشه ای خم استفاده می کنند به طوری که براحتی می توان وسایل مختلف آشپزخانه را در داخل آن قرار داد .

 

تولید شیشه خم حکاکی شده در شرکت شیشه خم کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

تولید شیشه خم استیند گلاس در شرکت شیشه خم کولیوند

طرح دیگری از شیشه های خم دکوراتیو که ترکیب فرآیند های مختلفی چون اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی روی شیشه انجام شده است ، شیشه های استیند گلاس اغلب به صورت دوجداره تولید می شوند .

 

تولید شیشه خم مات در شرکت شیشه خم کولیوند

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

تولید شیشه خم اسیدکاری شده در شرکت شیشه خم کولیوند

طرح خاصی از شیشه های خم دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

تولید شیشه خم هوشمند در شرکت شیشه خم کولیوند

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شرکت شیشه خم هوشمند کولیوند در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز نمایندگی های رسمی دارد و به صورت مستفیم می توان با محصولات مورد نظر را خریداری کرد .

شرکت شیشه خم در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به برترین شرکت تولید شیشه خم در خاورمیانه معرفی شده است .

 

تولید شیشه خم اکلیلی در شرکت شیشه خم کولیوند

طرح دیگری از شیشه های خم رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری محسوب می شود و در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد ، شرکت شیشه خم کولیوند در تمامی نقاط ایران نمایندگی دارد به ویژه در مراکز استان ها که جمعیت قابل توجهی از هم وطنان عزیز در مرکز استان قرار دارند .

 

تولید شیشه خم محافظ سنگ قبر در شرکت شیشه خم کولیوند

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم سکویت 10 میل و 15 میل استفاده کرد ، بدین شکل علاوه بر مقاومت بالای شیشه از نمای زیبایی نیز برخوردار خواهد شد .

 

تولید شیشه خم ضخیم در شرکت شیشه خم کولیوند 

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های خم ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای خم ناهارخوری باید از شیشه های 16 میل بکار برد .

 

تولید شیشه خم رفلکس در شرکت شیشه خم کولیوند 

در این طرح از شیشه های خم از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

تولید شیشه خم تاشو در شرکت شیشه خم کولیوند  

طرح خاص دیگری از شیشه های خم که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

تولید شیشه خم 20 میل در شرکت شیشه خم کولیوند  

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های 20 میل استفاده بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تولید شیشه خم کریستال در شرکت شیشه خم کولیوند 

به طور کلی شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های خم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شرکت شیشه خم - اینستاگرام

 

شرکت شیشه خم - واتساپ

 

 

 جهت ارتباط با کارشناسان شرکت شیشه خم کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و ارتباط با کارشناسان شرکت شیشه خم کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر شرکت شیشه خم کولیوند به صورت حضوری نسبت سفارش شیشه های خم اقدام نمایید .

شایان ذکر است تولید شیشه های در شرکت شیشه خم کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا 10 کوره اختصاصی با درجه حرارت متفاوت در صنایع شیشه و آینه کولیوند وجود دارد .

 

شیشه خم

شرکت شیشه خم

تولید شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

تولید شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

تولید شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.bentglassdesign.com

تیم تحریریه کولیوند