فهرست این مقاله

شرکت شیشه رنگی

تولید انواع شیشه رنگی در شرکت شیشه رنگی کولیوند                                        0912823524202188621912

 

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

تولید شیشه های رنگی نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده به طوری که برای اجرای نماهای شیشه ای چه در داخل ساختمان و چه در خارج از ساختمان از شیشه های رنگی متناسب با رنگ های بکار رفته در اجزای دیگر استفاده می شود ، شرکت شیشه رنگی کولیوند با تولید انواع شیشه های رنگی دو رو نما و یک دو نما یا لاکوبل اجرای نمای شیشه ای را برای طراحان دکوراسیون راحت کرده است .

شرکت شیشه رنگی کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های رنگی را تولید کرده است در این مجموعه با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های صنعت شیشه انواع شیشه رنگی با کیفیت بسیار بالا تولید می شود .

 

شیشه رنگی بین کابینتی – شرکت شیشه رنگی کولیوند

متداول ترین نوع شیشه های رنگی که امروزه در اغلب خانه های با طراحی دکوراسیون جدید و مدرن بکار رفته است ، شیشه بین کابینتی در واقع همان شیشه رنگی لاکوبل است که ابتدا شیشه به حالت سکوریت تبدیل شده سپس توسط دستگاه چاپ رنگ خواهد شد ، شرکت شیشه رنگی کولیوند این نوع شیشه ها را با هدف اجرای نمای شیشه ای در آشپزخانه تولید می کند و به نوعی شیشه رنگی بین کابینتی جایگزین ام دی اف های رنگی شده است .

 

شیشه رنگی دیوارپوش – شرکت شیشه رنگی کولیوند

طراحان دکوراسیون داخلی به ویژه در کشورهای اروپایی از شیشه های رنگی به عنوان دیوارپوش استفاده می کنند به طوری که ابتدا روی دیوار را کاملا صاف شده سپس شیشه های رنگی روی دیوار چسبیده می شوند ، این نوع شیشه ها هم قبل از رنگ شدن باید به حالت سکوریت تبدیل شود چرا که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه احتمال شکستن آن وجود دارد .

به طور کلی دیوارپوش شیشه ای را می توان به دو صورت با فریم و فریم لس اجرا کرد در پروژه هایی که ابعاد شیشه بیش از 2 متر مربع است معمو.لا یک فریم استیل طلایی یا نقره ای دور شیشه قرار داده می شود .

 

شیشه رنگی سکوریت – شرکت شیشه رنگی کولیوند

برای تولید شیشه های سکوریت رنگی ابتدا شیشه رنگی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود ، شیشه رنگی سکوریت نیز به دو صورت لاکوبل و ساده در شرکت شیشه رنگی کولیوند وجود دارد شیشه های لاکوبل در واقع همان شیشه های رنگی یک رو نما محسوب می شود .

 

شیشه رنگی لمینت – شرکت شیشه رنگی کولیوند

شیشه های لمینت رنگی در پروژه هایی که ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد بوده و به صورت فریم لس نصب می شود مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع شیشه ها توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه رنگی وایت برد شیشه ای – شرکت شیشه رنگی کولیوند

یکی دیگر از کاربردهای شیشه رنگی که در مراکز آموزشی و شرکت ها کاربرد دارد وایت برد شیشه ای می باشد ، برای تولید وایت بردهای شیشه ای رنگی در شرکت شیشه رنگی کولیوند ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود سپس شیشه وارد دستگاه چاپ خواهد شد تا اینکه تبدیل به طور کامل به یک شیشه رنگی تبدیل شود .

در مرحله بعدی از تولید وایت برد شیشه ای در شرکت شیشه رنگی کولیوند ورق های گالوانیزه پشت شیشه قرار داده خواهد در این صورت خاصیت مغناطیسی به وایت برد شیشه ای اضافه می شود و به طور کامل به یک وایت برد مجهر تبدیل خواهد شد .

 

شیشه رنگی رومیزی – شرکت شیشه رنگی کولیوند 

تولید شیشه های رومیزی رنگی در چند سال گذشته رواج پیدا کرده و با توجه به اینکه اغلب میزها فقط از تعدادی پایه تشکیل شده اند می توان با تولید یک شیشه رومیزی رنگی متناسب با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان طراحی دکوراسیون را به میزان قابل توجهی ارتقا داد از همین رو شرکت شیشه رنگی کولیوند شیشه های رنگی رومیزی را در ابعاد مختلف و با طرح های گوناگون تولید می کند .

 

شیشه رنگی خم – شرکت شیشه رنگی کولیوند

برای تولید شیشه های خم رنگی ابتدا شیشه رنگی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه رنگی دوجداره – شرکت شیشه رنگی کولیوند

در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرِژی و کاهش میزان آلودگی صوتی است باید از شیشه های دوجداره رنگی استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها اسپسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود .

 

شیشه رنگی حکاکی شده – شرکت شیشه رنگی کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رنگی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رنگی اسیدکاری شده – شرکت شیشه رنگی کولیوند

طرح خاصی از شیشه های رنگی دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

شیشه رنگی هوشمند – شرکت شیشه رنگی کولیوند

طرح دیگری از شیشه های رنگی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شرکت شیشه رنگی هوشمند کولیوند در تمامی نقاط ایران به ویزه در مراکز استان ها که جمعیت قابل توجعی را در بر دارد دارای نمایندگی رسمی می باشد .

شرکت شیشه رنگی کولیوند در اغلب شهرهای کشور به ویژه در مراکز استان ها دارای نمایندگی است لذا برای خرید شیشه رنگی کافیست که فقط  به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید و براحتی شیشه رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شرکت شیشه رنگی کولیوند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین شرکت تولید شیشه رنگی خاورمیانه معرفی شده است .

 

شیشه رنگی ضخیم – شرکت شیشه رنگی کولیوند 

برای تولید شیشه های با ابعاد بزرگ باید از شیشه های خم ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید دیوارپوش شیشه ای با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های رنگی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

جهت سفارش شیشه های رنگی به شرکت شیشه رنگی کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی و سفارش آن به شرکت شیشه رنگی کولیوند می توانید از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر شرکت شیشه رنگی کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی در شرکت شیشه رنگی کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم این نوع شیشه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی کولیون

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

شرکت شیشه رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت شیشه رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.agc-yourglass.com

تیم تحریریه کولیوند