فهرست این مقاله

شرکت شیشه منحنی

تولید انواع شرکت شیشه منحنی در صنایع شیشه کولیوند               0912823524202188621912 

 

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

تولید شیشه های خم همیشه یکی از دغدغه های صنعت شیشه بوده و هست به طوری که از هر 1000 نفر تولید کننده ی شیشه در جهان تنها یک نفر در این زمینه فعالیت دارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها در جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شرکت شیشه منحنی – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه های ساده برنده نخواهد بود ، شیشه های سکوریت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شرکت شیشه منحنی – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های pvb به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، شیشه های لمینت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شرکت شیشه منحنی – دوجداره 

در مناطق سردسر و گرمسیر نوعی از شیشه های خم دوجداره استفاده شده که بدین شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شرکت شیشه منحنی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناتسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شرکت شیشه منحنی – کریستال

به طور کلی شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شرکت شیشه منحنی - اینستاگرام

 

شرکت شیشه منحنی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شرکت شیشه منحنی را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

شرکت شیشه منحنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند