فهرست این مقاله

شرکت پنجره upvc

صنایع درب و پنجره کولیوند اولین شرکت پنجره upvc در ایران                                         09128235242 – 02188621912

 

شرکت پنجره upvc

 

شرکت پنجره upvc

در چند سال گذشته استفاده از پنجره های دوجداره upvc رشد بسیار چشمگیری داشته است و از اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی جلوگیری شده ، پنجره های upvc به دلیل اینکه یک عایق بسیار مناسب جهت جلوگیری از نفوذ سرما و گرما به داخل ساختمان می شود خیلی زود مورد توجه مهندسان ساختمانی قرار گرفت و به نوعی جایپزین پنجره های آلومینیومی و آهنی قدیمی شد .

شرکت پنجره upvc کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پنجره های upvc در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف پنجره های upvc را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

در بررسی های انجام شده توسط کارشناسان فنی شرکت پنجره upvc کولیوند در صورت استفاده از پنجره های دوجداره upvc چیزی حدود 60 درصد از اتلاف انرژی کاهش داده می شود ضمنا از آلودگی صورت نیز جلوگیری خواهد شد بدین شکل با اجرای این پنجره ها به آسایش نسل کنونی و نسل آینده کشورمان کمک شایانی خواهد شد .

 

پروفیل های upvc موجود در شرکت پنجره upvc کولیوند

پروفیل های upvc متعددی برای ساخت پنجره های دوجداره وجود دارد اما در صنایع درب و پنجره کولیوند فقط از پروفیل های ویستا بست ، وین تک و هافمن استفاده می شود چرا که طبق بررسی های انجام شده در سازمان استاندارد سازی این سه نوع پروفیل upvc دارای بیشترین میزان کیفیت می باشد و عاق مناسبی نیز جهت جلوگیری از اتلاف انرژی محسوب می شوند .

 

تولید پنجره upvc کشویی در شرکت پنجره upvc کولیوند

به طور کلی به دو حالت لولایی و کشویی می توان پنجره های دوجداره را نصب کرد به طوری که برای ساختمان های با فضای بزرگ بیشتر از پجره های upvc لولایی و برای ساختمان های با فضای داخلی کوچک از پنجره های کشویی upvc استفاده می شود ، در شرکت پنجره upvc کولیوند به دلیل استفاده از یراق های آلات با درجه کیفیت +A این نوع پنجره ها نیازی به سرویس کوتاه مدت نخواهد داشت .

 

تولید پنجره upvc رنگی در شرکت پنجره upvc کولیوند

در صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پنجره های upvc رنگی تولید می شود به طوری که ابتدا پنجره توسط پیسوله به رنگ مورد نظر تبدیل شده سپس جهت ثابت شدن رنگ روی پروفیل در داخل کوره قرار داده می شود ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای مرک است باید از پنجره های upvc شامپاینی استفاده کرد .

 

تولید پنجره upvc طرح چوب در شرکت پنجره upvc کولیوند

نوع دیگری از پنجره های upvc رنگی که طرح چوب روی پروفیل ایجاد خواهد شد در معماری اصیل ایرانی به دلیل استفاده از چوب به عنوان متاع اصلی در ساختمان بسیاری از افراد هنوز هم تمایل به استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل شرکت پنجره upvc کولیوند پروفیل های upvc طرح چوب را دو رنگ قهوه ای تیره و روشن تولید می کند .

 

تولید پنجره upvc دکوراتیو در شرکت پنجره upvc کولیوند

در ساختمان های لوکس و مدرن بهتر است که از پنجره های upvc دکوراتیو استفاده کرد ، این نوع پنجره ها دارای یک شبکه بندی در داخل پنجره است و معمولا از شیشه های دکوراتیو دوجداره برای ساخت آن ها استفاده می شود لازم به ذکر است پنجره های upvc دکوراتیو  نیز در شرکت پنجره upvc کولیوند در رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

تولید پنجره upvc دو حالته در شرکت پنجره upvc کولیوند

نوعی از پنجره های دوجداره upvc لولایی که علاوه بر حالت افقی به صورت عمودی نیز باز و بسته می شود ، پنجره های دو حالته اغلب در ساختمان های با تعداد طبقات زیاد نصب می شود ، در شرکت پنجره upvc کولیوند یراق های مختلفی برای اجرای پنجره های دو حالته وجود دارد .

 

تولید پنجره upvc حفاظ دار در شرکت پنجره upvc کولیوند

امروزه یا توجه به سرقت های فراوانی که از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های upvc حفاظ دار استفاده شود در این صورت احتمال سرقت از ساختمان تا حدود 60 درصد کاهش پیدا خواهد کرد .

 

تولید پنجره upvc خم در شرکت پنجره upvc کولیوند

در برخی پروژه ها از پنجره های دوجداره ی خم استفاده می شود ، برای تولید این نوع پنجره ها ابتدا پروفیل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت خم شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

تولید پنجره upvc سه جداره در شرکت پنجره upvc کولیوند

در مناطق سردسیر و پر سر و صدا باید از پنجره های UPVC سه جداره استفاده کرد ، این نوع از پنجره های UPVC حدود 80 درصد از اتلاف انرژی را کاهش می دهد  که برای ذخیره انرژی بسیار مناسب می باشد .

 

تولید پنجره upvc با شیشه هوشمند در شرکت پنجره upvc کولیوند

طرح خاصی از پنجره های دوجداره که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شرکت پنجره upvc کولیوند در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز نمایندگی دارد در واقع صادرات این نوع پنجره ها نیز به کرات صورت می گیرد .

شرکت پنجره upvc با شیشه هوشمند صنایع کولیوند در اغلب شهرهای کشور به ویژه در مراکز استان ها دارای نمایندگی است لذا برای خرید پنجره کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

تولید پنجره upvc چند لنگه در شرکت پنجره upvc کولیوند

در ساختمان هایی که ابعاد پنجره های آن بی از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از پنجره های دوجداره چند لنگه استفاده کرد بدین شکل تعدادی از لنگه ها ثابت و تعدادی دیگر به صورت باز شو خواهد شد .

 

شرکت پنجره upvc - اینستاگرام

 

شرکت پنجره upvc - واتساپ

 

 

جهت سفارش انواع پنجره های upvc به شرکت پنجره upvc کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت پنجره های upvc و سفارش آن به شرکت پنجره upvc کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر شرکت پنجره upvc کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره های upvc در شرکت پنجره upvc کولیوند با بهره گیری از مدرنترین دستگاه های ساخت این نوع پنجره ها صورت می گیرد و با کیفیت بسیار بالایی تولید خواهد شد .

 

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

 upvc شرکت پنجره

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

شرکت پنجره upvc

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت پنجره upvc در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wickes.co.uk

تیم تحریریه کولیوند