فهرست این مقاله

شیشه اتاق تراکتور

تولید انواع شیشه اتاق تراکتور در صنایع شیشه کولیوند                    0912823524202188621912

 

شیشه اتاق تراکتور

 

شیشه اتاق تراکتور

شیشه های ماشین آلات صنعتی دارای ویژگی های خاصی است به طوری که هر یک از آن ها برای نوع خاصی از ماشن آلات مورد استفاده قرار می گیرد جدیدترین و کاربردی ترین آن ها شیشه تراکتور محسوب می شود که در این مقاله به بررسی کامل و اختصاصی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه اتاق تراکتور – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های ماشین آلات که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد شد .

 

شیشه اتاق تراکتور – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های ماشین آالت که با نام شیشه لمیت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات ان از هم جدا نمی شود .

 

شیشه اتاق تراکتور – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های ایمنی دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه اتاق تراکتور – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های ماشین آلات بدود تردید شیشه های خم به شمار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالی فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه اتاق تراکتور – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های ماشین آلات بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه اتاق تراکتور - اینستاگرام

 

شیشه اتاق تراکتور - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه اتاق تراکتور را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه های ماشین آلات صنعتی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفاشر دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های ماشین آلات در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه اتاق تراکتور

شیشه اتاق تراکتور

شیشه اتاق تراکتور

شیشه اتاق تراکتور

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند