فهرست این مقاله

شیشه استوانه بزرگ

تولید انواع شیشه استوانه بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند              0912823524202188621912

 

شیشه استوانه بزرگ

 

شیشه استوانه بزرگ

به طور کلی شیشه های خم جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود این نوع شیشه ها در طرح های مختلفی تولید شده که جدیدترین آن با نام شیشه استوانه بزرگ شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه استوانه بزرگ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های استوانه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه استوانه آکواریوم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه استوانه بزرگ – کریستال

به طور کلی شیشه های استوانه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه استوانه بزرگ – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های استوانه ای شکل استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از استوانه ی دودی بکار برد .

 

شیشه استوانه بزرگ – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های استوانه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه های طرح دار در مجله ی THE BEST DESIGN  به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه استوانه بزرگ – مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده اما شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه ها مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه استوانه بزرگ – آکواریوم

برای تولید آکواریوم و تراریوم های بزرگ باید از شیشه های استوانه ای مدرن استفاده کرد به طور مثال برای ساخت یک آکواریوم با قطر 100 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل کریستال بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زییا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های آکواریوم فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه استوانه بزرگ – 20 میل 

تولید شیشه های استوانه ای شکل نیز نیاز به شیشه های با ضخامت 15 میل و 20 میل دارد ، به طور مثال برای ساخت یک استوانه ی با قطر 150 سانتی متر بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه استوانه بزرگ - اینستاگرام

 

شیشه استوانه بزرگ - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه استوانه بزرگ به صنایع کولیوند از طریق یر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه استوانه بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه استوانه بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های استوانه بزرگ در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران مخترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه ای بزرگ

شیشه استوانه ای بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه استوانه بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند