فهرست این مقاله

شیشه استوانه بزرگ

تولید انواع شیشه استوانه بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه استوانه بزرگ

 

شیشه استوانه بزرگ

به طور کلی شیشه های خم جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود این نوع شیشه ها در طرح های مختلفی تولید شده که جدیدترین آن با نام شیشه استوانه بزرگ شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه استوانه بزرگ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های استوانه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه استوانه آکواریوم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه استوانه بزرگ – کریستال

به طور کلی شیشه های استوانه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه استوانه بزرگ – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های استوانه ای شکل استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از استوانه ی دودی بکار برد .

 

شیشه استوانه بزرگ – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های استوانه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه استوانه بزرگ – مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده اما شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه استوانه بزرگ – آکواریوم

برای تولید آکواریوم و تراریوم های بزرگ باید از شیشه های استوانه ای مدرن استفاده کرد به طور مثال برای ساخت یک آکواریوم با قطر ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل کریستال بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زییا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه استوانه بزرگ – ۲۰ میل 

تولید شیشه های استوانه ای شکل نیز نیاز به شیشه های با ضخامت ۱۵ میل و ۲۰ میل دارد ، به طور مثال برای ساخت یک استوانه ی با قطر ۱۵۰ سانتی متر بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه استوانه بزرگ - اینستاگرام

 

شیشه استوانه بزرگ - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه استوانه بزرگ به صنایع کولیوند از طریق یر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه استوانه بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه استوانه بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های استوانه بزرگ در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران مخترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

شیشه استوانه بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه استوانه بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند