فهرست این مقاله

شیشه اسید شور

تولید انواع شیشه اسید شور در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

شیشه اسید شور

 

شیشه اسید شور

صنعت شیشه نسبت به گذشته دستخوش تغییر و تحولات بسیار زیادی شده به طوری که به ندرت از شیشه های ساده با ضخامت کمتر از 10 میل در پروژه ها استفاده می شود به عبارتی در هر پروژه ای از شیشه خاص مطابق با طراحی دکوراسیون بکار برده خواهد شد ، در این مقاله به بررسی یکی دیگر از شیشه های خاص که با نام شیشه اسید شور یا شیشه اسید کاری شده شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های دکوراتیو از جمله شیشه اسید شور را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه اسید شور به شیشه های پتینه کاری شده نیز شهرت دارد و برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما به دلیل نمای بسیار زیبا و خاص خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها نیز قرار گرفت ، این نوع شیشه ها با توجه به نوع کاربرد در ضخامت های مختلفی وجود دارد .

 

شیشه اسید شور رومیزی

تولید شیشه های رومیزی خاص چند سالیست که در کشور ما نیز گسترش یافته است از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید شیشه رومیزی اسید شور در طرح های مختلف گام مهمی را در این زمینه برداشته و به عنوان مرکز تولید شیشه های رومیزی دکوراتیو و مدرن شناخته شده است .

 

شیشه اسید شور سکوریت

شیشه های سکوریت اسید شور در واقع همان شیشه های ساده اسید شوری است که طی فرآیندی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده شده و مقاومت شیشه چند برابر خواهد شد ، این نوع شیشه ها به نام شیشه نشکن اسید شور نیز شهرت دارد .

 

شیشه اسید شور دوجداره

در برخی از پروژه ها هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتیست به هیمن دلیل از شیشه های اسید شور دوجداره استفاده می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه اسید کاری با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود در نهاتی هم چسب ماستیک مشکی دور آن ها را پوشش خواهد داد .

 

شیشه اسید شور لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و فریم لس بودن آن احتمال شکستن شیشه وجود دارد باید از شیشه های اسید شور لمینت استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه اسید شور با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود .

 

شیشه اسید شور رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید این نوع شیشه ها استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که دارای درب چوبی قهوه ای است باید از شیشه برنز جهت تولید شیشه اسید کاری شده بکار برد .

 

شیشه اسید شور طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های اسید کاری شده ایجاد می شود ، به طور مثال در سازمان ها و شرکت ها معتبر لوگوی مجموعه وری شیشه ها ایجاد خواهد شد .

 

شیشه اسید شور حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های اسیدکاری ، حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه اسید شور هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های اسید شود که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه اسید شور دیوارپوش

برای احرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن نیز باید از شیشه های اسیدشور با ضخامت 6 میل الی 20 میل و سکوریت شده استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 6 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دیوارپوش بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه اسید شور میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های اسیدکاری 15 میل بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود ، شیشه های میز در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

 

شیشه اسید شور - اینستاگرام

 

شیشه اسید شور - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه اسید شور را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه اسید شور و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه اسید شور مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه اسید شور در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه اسیدشور

شیشه اسیدشور

شیشه اسیدشور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

شیشه اسید شور

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه اسید شور در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند