فهرست این مقاله

شیشه انرژی گلاس

ارائه شیشه انرژی گلاس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912 

 

شیشه انرژی گلاس

 

شیشه انرژی گلاس

مقدار بسیار زیادی از انرژی در ساختمان ها از طریق پنجره ها هدر می رود که طبق بررسی های انجام شده حدود 45 درصد از انرژی از این طریق در ساختمان ها به راحتی هدر می رود ، به همین دلیل شیشه انرژی گلاس شروع به ظهور کرد و امروزه در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد .

البته این تکنولوژی کاربرد فراوانی در مراکز صنعتی دارد و همان طور که می دانیم نور خورشیدی منبع تولید الکتریسیته است و جایگزین بسیار مناسبی برای سوخت های فسیلی می باشد ، اما اخیرا محصولات خورشیدی علاوه بر داشتن انرژی جنبه تزئینی هم پیدا کرده اند و از این رو امروزه در ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین با توجه به کمبود منابع انرژی و تمام شدن منابع طبیعی موجود در دنیا استفاده از انرژی خورشیدی که البته به صورت رایگان هم است هدف اساسی دانشمندان و دغدغه همه مسئولان کشورها در سراسر دنیا می باشد ، در طرح های جدید شیشه انرژی گلاس از شیشه های سه جداره و حتی بیشتر هم استفاده می شود و میزان قابل توجهی از اتلاف انرژی جلوگیری خواهد شد به ویژه در ساختمان هایی که دارای طبقات زیادی هستند .

 

ویژگی های شیشه انرژی گلاس صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- در حالی که شیشه دوجداره معمولی 76 درصد از انرژی حرارتی خورشید را وارد ساختمان می کند اما در شیشه انرژی گلاس نور و انرژی خورشیدی وارد ساختمان می شود اما حرارت ناشی از آن وارد ساختمان نخواهد شد .

2- مهمترین تاثیر شیشه انرژی گلاس کاهش قابل توجه هزینه های تاسیساتی ، گرمایشی  و سرمایشی ساختمان است .

3- شیشه انرژی گلاس علاوه بر جلوگیری از پرتوهای حرراتی مضر خورشید از اشعه های UV هم جلوگیری می کند چرا که می دانیم اشعه UV باعث رنگ پریدگی اثاثیه و بیماری های پوستی نیز می شود .

4- در ساختمان ها همه ما تجربه کرده ایم که دمای داخل ساختمان ها متعادل نسیت و به طور مثال دمای کنار پنجره ها پایین تر است اما در صورت استفاه از شیشه انرژی گلاس دمای تمام نقاط داخل ساختمان یکنواخت خواهد شد .

5- کاهش مصرف انرژی خدمت به محیط زیست است ، استفاده از شیشه انرژی گلاس راهی بسیار موثر در کمک به محیط زیست و طبیعت و کاهش تولید گازهای گلخانه ای است .

6- یکی دیگر از ویژگی های شیشه های انرژی گلاس مقاومت بسیار بالای این نوع شیشه هاست لذا در تقسیم بندی شیشه های تولید شده در صنعت شیشه به عنوان شیشه ایمنی شناخته شده  است .

 

شیشه انرژی گلاس سکوریت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه انرژی بزرگ بوده و به صورت فریم لس نصب خواهد شد بهتر است که از شیشه به حالت سکوریت یا نشکن تبدیل شود برای اینکار شیشه را وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می کنیم .

 

شیشه انرژی گلاس دوجداره

برای تویلد شیشه های انرژی گلاس دوجداره ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود و در نهایت توسط چسب ماستیک دور آن پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه انرژی گلاس ضخیم

برای تولید شیشه های انرژی گلاس با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک سقف شیشه ای با ابعاد 100 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضخیم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه انرژی گلاس بیضی 

برای تولید شیشه های بیضی مدرن شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه انرژی گلاس - اینستاگرام

 

شیشه انرژی گلاس - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه انرژی گلاس به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل شیشه انرژی گلاس را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه انرژی گلاس را به تیم طراحی ما سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب شیشه انرژی گلاس را توسط تیم فنی خبره و با تجربه در این زمینه انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی  اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

شیشه انرژی گلاس

 

شیشه انرژی گلاس

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه سکوریت
شیشه رنگی شیشه دوجداره شیشه رفلکس شیشه 10 میل پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه انرژی گلاس (V-Cool) به لینک زیر مراجعه فرمایید :

energyglass.com

تیم تحریریه کولیوند