فهرست این مقاله

شیشه ایمنی

تولید انواع شیشه ایمنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

شیشه ایمنی

 

شیشه ایمنی

در گذشته تحت هیچ شرایطی از شیشه به در مکان های خطرناک و با ریسک بالا مانند سقف استفاده نمی شد چرا که شیشه با اصابت کوچکترین ضربه ای شکسته شده و خسارت های سنگینی را به ارمغان می آورد اما با تولید شیشه های ایمنی براحتی می توان از این نوع شیشه ها در مکان های پر ریسک بکار برد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه ایمنی لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ایمنی – سکوریت

متداول ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سکوریت و شیشه میرال شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه توسط دستگاه CNC در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزرا دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه ایمنی – لمینت

کاربردی ترین شیشه های ایمنی که با نام شیشه لمینت و چند ضد گلوله شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد بدنی شکل حتی اگر شیشه ها شکسته شوند ذرات آن از هم جدا نخواهند شد .

 

شیشه ایمنی – سیمی 

محبوب ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سیمی و شیشه مسلح شناخته شده است ، این نوع شیشه ها اغلب در پروژه هایی نظیر درب های پارکینگ و نورگیرهای شیشه ای استفاده می شود .

 

شیشه ایمنی – دوجداره 

جهت جلوگیری از اتلاف انرژِی و کاهش میزان آلودگی صوتی باید از شیشه های دوجداره استفاده کرد بری تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار داده شده و دور ان با استفاده از چسب پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه ایمنی – کریستال

شیشه های ایمنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها ضخامت های 6 میل الی 20 میل تولید می شود .

 

شیشه ایمنی – سقف

برای اجرای سقف های شیشه ای باید از شیشه های لمینت دو لایه و سکوریت شده استفاده کرد ، به طور مثال برای سقف با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های لمینت 12 میل بکار برد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب خواهد بود .

 

شیشه ایمنی – دیوارپوش شیشه ای 

برای تولید دیوارپوش های شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های ایمنی رنگی لاکوبل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های رنگی سکوریت 6 میل بکار برد .

 

شیشه ایمنی – ضخیم 

برای تولید شیشه های ایمنی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای اجرای یک پارتیشن شیشه ای با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های نشکن معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه ایمنی – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی شیشه های ایمنی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه های حکاکی شده در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

شیشه ایمنی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های ایمنی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرا خواهند گرفت ، در پروژه هاییی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه ایمنی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه ایمنی – مات 

شیشه های مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه ایمنی - اینستاگرام

 

شیشه ایمنی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه ایمنی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه ایمنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه ایمنی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است ذکر است تولید شیشه ایمنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه اکسترا کلیر

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

شیشه ایمنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه ایمنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند