فهرست این مقاله

شیشه بالکن ثابت

تولید شیشه بالکن ثابت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بالکن ثابت

 

شیشه بالکن ثابت

برخلاف گذشته اغلب در بالکن های ساختمان ها از نرده های آهنی و طلق استفاده می شد امروزه شاهد اجرای انواع نرده های شیشه ای هستیم که نمای ساختمان را زیباتر خواهد کرد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه بالکن ثابت و کشویی و ویژگی های یک یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بالکنی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های بالکن ثابت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه بالکن ثابت – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های بالکن که با نام شیشه سکوریت بالکنی و شیشه میرال شناخته شده است این نوع شیشه ها در اثر قرار گرفتن در کوره از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و حتی اگر شکسته شود پودر خواهد شد .

 

شیشه بالکن ثابت – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بالکنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد به طوری که اگر یکی از شیشه های شکسته شود در جای خود باقی خواهد ماند .

 

شیشه بالکن ثابت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از از این نوع شیشه ها در اجرای بالکن های شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی با سنگ نمای قهوه ای باید از شیشه سکرویت برنز بکار برد .

 

شیشه بالکن ثابت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بالکنی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه بالکن ثابت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های بالکنی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه بالکن ثابت – پروفیل آلومینیومی اختصاصی 

در این طرح از پروفیل های اختصاصی آلومینیومی برای اجرای بالکن شیشه ای استفاده می شود در این صورت از آلودگی صوتی و اتلاف انرژی نیز جلوگیری خواهد شد به همین دلیل این طرح در مکان های پر رفت و آمد کاربرد فراوانی دارد .

 

شیشه بالکن ثابت – ضخیم

برای تولید شیشه های بالکنی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های سکوریت ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک بالکن با ابعاد ۱۰۰ *۲۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل سکوریت شده بکار برد .

 

شیشه بالکن ثابت – رفلکس

برای تولید بالکن های شیشه ای مدرن و لاکچری می توان از شیشه های رفلکس رنگی استفاده کرد این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، نقره ای ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، سبز و آبی وجود دارد .

 

شیشه بالکن ثابت – بیضی 

برای تولید شیشه های بالکنی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروزه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه بالکن ثابت – تاشو

در این طرح از بالکن های شیشه ای سیستم تاشو را مشاهده خواهید کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بالکن ثابت دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه بالکن ثابت – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد بالکن های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه بالکن ثابت - اینستاگرام

 

شیشه بالکن ثابت - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه بالکن ثابت را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه بالکن ثابت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بالکن ثابت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بالکن ثابت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه برای بالکن

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

شیشه بالکن ثابت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بالکن ثابت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند