فهرست این مقاله

شیشه بالکن منحنی

تولید انواع شیشه بالکن منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند        0912823524202188621912

 

شیشه بالکن منحنی

شیشه بالکن منحنی

همیشه و در همه جا یکی از دغدغه های مهندسان ساختمانی پوشش فضای بالکن است در واقع با استفاده از نرده های شیشه ای نمای زیبایی در فضای خارحی ساختمان ایجاد خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های سکوریت و لمینت بالکنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه بالکن منحنی – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گوه ای است که حتی اگر شیشه های شسکته شونذ برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه بالکن منحنی – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه لمینت خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل ذرات شیشه از هم جدا نمی شود .

 

شیشه بالکن منحنی – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های خم دوجداره بکار می رود بدین شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بالکن منحنی – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه بالکن منحنی – کریستال 

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه بالکن منحنی - اینستاگرام

شیشه بالکن منحنی - واساپ

 

جهت سفارش شیشه بالکن منحنی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بالکن منحنی

شیشه بالکن منحنی

شیشه بالکن منحنی

شیشه بالکن منحنی

شیشه بالکن منحنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند