فهرست این مقاله

شیشه برای بالکن

تولید شیشه برای بالکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912

 

شیشه برای بالکن

 

شیشه برای بالکن

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن اجرای نمای شیشه ای در بخش های مختلف ساختمانی اهمیت ویژه ای دارد به طور مثال با اجرای بالکن شیشه ای می توان تا حد زیادی سطح طراحی دکوراسیون را ارتقا داد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه برای بالکن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی بالکن شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه برای بالکن کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه برای بالکن – کریستال

به طور کلی شیشه های بالکنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل تولید شده است .

 

شیشه برای بالکن – سکوریت

شیشه های سکوریت یا میرال از مقاومت بسیار بیشتری نسبت به شیشه های ساده برخوردار است و ساختار آن به گونه ای است که با اصابت ضربه به لبه شیشه پودر خواهد شد ، این نوع شیشه ها تا دمای 750 درجه را تحمل می کند .

 

شیشه برای بالکن – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بالکنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه برای بالکن – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بالکنی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه برای بالکن – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز و مسی و شیشه های رنگی یک رو نما در طیف وسیع رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای اجرای بالکن شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با سنگ نمای سفید باید از شیشه های بالکنی مشکی بکار برد .

 

شیشه برای بالکن – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های بالکنی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تیدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه برای بالکن – خم

محبوب ترین طرح شیشه های بالکنی بدون تردید شیشه های خم بالنی است که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب فلزی شیشه ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه برای بالکن – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بالکنی به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه چاپ کرد ، شیشه های طرح دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

شیشه برای بالکن – تاشو 

با تولید بالکن های شیشه ای تاشو دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

شیشه برای بالکن - اینستاگرام

شیشه برای بالکن - واتساپ

 

 

در صورت تمایل به سفارش شیشه برای بالکن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر افقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه برای بالکن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه برای بالکن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه برای بالکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

شیشه برای بالکن

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه برای بالکن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند