فهرست این مقاله

شیشه بری

ارائه انواع خدمات شیشه بری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بری

 

شیشه بری سیار در صنایع شیشه و آینه کولیوند

امروزه زمان برای همه ما مهم ترین دارایی محسوب می شود چرا که با صرفه جویی در زمان بخصوص در فعالیت های روزانه می توانیم کارهای عقب افتاده قابل توجهی را در طول روز انجام دهید ، جالب است که بسیاری از فعالیت های روزانه ما کاملا بیهوده می باشد و فقط زمان را از ما خواهد گرفت در صورتی که همان کارها را می توان با فقط با برقراری ارتباط از راه دور براحتی انجام داد .

معمولا شیشه بری بویژه در شهرهای بزرگ کمتر در خیابان ها یافت می شود و یکی از دلایلی که صنایع شیشه و آینه کولیوند یک شیشه بری سیار را در تهران تشکیل داد کم بودن فروشگاه شیشه و آینه در سطح شهر بود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مجهزترین دستگاه های صنعت شیشه و همکاری با نصاب های خبره و با تجربه آماده ازائه خدمات شیشه بری در سراسر تهران است به این صورت که فقط با برقراری تماس با دفتر براحتی انواع خدمات شیشه بری را در منزل یا محیط کاری خود داشته باشید که در ادامه به برخی از اینگونه خدمات اشاره خواهیم کرد :

 

انواع خدمات قابل ارائه شیشه بری سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- شیشه رومیزی

۲- انواع آینه کاری روی دیوار

۳- شیشه سکوریت

۴- شیشه دوجداره

۵- شیشه رنگی

۶- انواع شیشه مات

۷- شیشه رفلکس

۸- ساخت آکواریوم خانگی

۹- آینه رنگی

۱۰- انواع شیشه های خاص و دکوراتیو

۱۱- شیشه ۱۰ میل و ۲۰ میل

۱۲- انواع قاب آینه

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های با ضخامت های ۴ میل الی ۲۰ میل را رنگ های مختلف به صورت قواره و جام عرضه می نماید و همچنین انواع خدمات شیشه بری مانند حکاکی روی شیشه (Engraving on glass) ، سندبلاست کردن شیشه های مختلف ، تراش ساده دو پله و سه پله شیشه و چاپ تصاویر مختلف رنگی روی شیشه و آینه را نیز انجام می دهد .

همچنین صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از کوره های مدرن انواع شیشه ها را سکوریت کرده و کمتر از ۷۲ ساعت شیشه را تحویل خواهد داد لذا شیشه بری سیار صنایع کولیوند هر گونه خدماتی مبتنی بر شیشه و آینه را با استفاده از مدرنترین دستگاه ها انجام می دهد .

تمامی خدمات شیشه بری آنلاین صنایع شیشه و آینه کولیوند تنها با تماس شما به طور کامل انجام خواهد شد و به عبارت دیگر شما به عنوان مشتری هیچ گونه اتلاف زمانی را نخواهید داشت و تمامی مراحل توسط تیم فنی صنایع شیشه کولیوند انجام می شود .

دفتر مرکزی صنایع شیشه و آینه کولیوند واقع در میدان ونک است اما در هر نقطه ای از تهران که باشید تمامی خدمات شیشه بری به صورت سیار با تجهیزات کامل و ۲۴ ساعته انجام می شود با تماس شما بلافاصله یکی از نیروهای فنی شیشه بری سیار صنایع شیشه و آینه کولیوند با تجهیزات کامل به آدرس مورد نظر مراجعه کرده و اندازه گیری دقیق کار را انجام خواهد داد .

 

نصب انواع پنجره های دوجداره در شیشه بری سیار صنایع کولیوند

  •  پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی
  • پنجره های دوجداره تاشو آلومینیومی
  • پنجره های دوجداره UPVC کشویی
  • پنرجه های دوجداره UPVC تاشو
  • درب های آلومینیومی سرویس بهداشتی
  • پنجره دوجداره ترمال بریک

صنایع کولبوند با تشکیل یک تیم فنی متخصص تولید و نصب پنجره های دوجداره آلومینیومی و upvc را نیز علاوه بر خدمات شیشه بری انجام می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس حاصل نمایید .

 

تولید شیشه سکوریت در شیشه بری کولیوند

در برخی از پروژه ها به دلیل ابعاد بزرگ شیشه بهتر است که از شیشه های سکوریت شده استفاده کرد مقاومت این نوع شیشه ها نسبت به شیشه های خام بیشتر است و در برابر ضربه استحکام بالایی دارد .

 

اجرای شیشه لمینت در شیشه بری کولیوند

شیشه های لمینت به شیشه های دو یا چند جداره گفته می شود که توسط لایه pvb به هم چسبیده شده اند و حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود صدمه ای به کسی وارد نخواهد شد .

 

اجرای شیشه خم در شیشه بری کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرنترین کوره های با درجه حرارت بسیار بالا انواع شیشه خم تولید می شود ، این نوع شیشه ها در قسمت های مختلفی از ساختمان کاربرد دارد .

 

تولید شیشه دوجداره در شیشه بری کولیوند

برای تولید شیشه های دوجداره ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود در نهایت هم توسط چب ماستیک دور آن پوشش داده خواهد شد .

 

تولید شیشه چاپی در شیشه بری کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی به صورت رنگی روی شیشه ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعات را روی شیشه های بین کابینتی چاپ کرد .

 

تولید شیشه حکاکی شده در شیشه بری کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های با ضخامت های ۴ الی ۲۰ میل حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

تولید شیشه رنگی در شیشه بری کولیوند

به طور کلی شیشه های رنگی به دو دسته ی شیشه های رنگی دو رو نما و شیشه های رنگی یک رونما یا لکوبل تقسیم می شود که در این بین شیشه لاکوبل جذاب تر به نظر می رسد ، شیشه های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه بری - اینستاگرام

 

شیشه بری - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع خدمات شیشه بری به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ انوع خدمات شیشه بری را به صورت سیار در سراسر تهران دریافت نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش خود را به صورت حضوری به تیم تولید و فنی ما بدهید .

شایان ذکر است خدمات نصب در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده نمونه کارهای انجام شده مرتبط با شیشه بری در صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید :         نمونه کارها ➡ 

 

شیشه برای بالکن

شیشه بری

شیشه بری کولیوند

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

شیشه بری

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassfactory215.com

 

محصولات و خدمات صنایع شیشه و آینه کولیوند 

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو آینه کریستال آینه طلایی
شیشه رومیزی شیشه کریستال شیشه سکوریت شیشه دوجداره شیشه رنگی شیشه خم

 

 

شیشه بری سیار

 

 

تیم تحریریه کولیوند