فهرست این مقاله

شیشه بیست میل

تولید و عرضه انواع شیشه بیست میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل در مکان های خاصی از ساختمان کاربرد دارد که نمای شیشه ای در آن مکان ها اجرا خواهد شد به نوعی استفاده از شیشه های ۱۲ میل ، ۱۵ میل ، ۱۶ میل و ۲۰ میل در پروژه هایی که نمای شیشه ای پیاده سازی خواهد شد رایج است ، شیشه بیست میل در واقع همان شیشه ی با ضخامت ۲ سانتی متر است که مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و سنگینی اشباء قرار گرفته روی آن نشان می دهد .

شیشه بیست میل برای اولین بار در کشور بلژیک تولید شد و هدف از تولید آن هم استفاده از شیشه به جای ورق های mdf ، pvc ، چوب و نماهای سنگی بوده و هست ، در جدیدترین مقاله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی احرای نمای شیشه ای چه در داخل و چه در خارج از ساختمان به یک اصل تبدیل شده است و امروزه شاهد این موضوع هستیم که ساختمان های لوکس در همه ی کشورهای دنیا دارای نمای شیشه ای می باشند .

شیشه بیست میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند به سه دسته ی شیشه ۲۰ میل بلژیکی ، شیشه ۲۰ میل چینی و شیشه ۲۰ میل ایرانی تقسیم می شود که در این بین از نظر کیفیت و شفافیت شیشه بلژیکی و چینی تقریبا مشابه یکدیگر هستند اما شیشه بیست میل ایرانی هم با سرعت بسیار زیادی در حال نزدیک شدن به رقبای خود در صنعت شیشه می باشد .

 

شیشه بیست میل فلوت

اولین نوع شیشه های ۲۰ میل از نوع فلوت بودند و به عبارتی شفافیت شیشه خیلی بالا نبود اما مقاومت شیشه بسیار بیشتر از شیشه های ۱۰ میل بود ، توجه داشته باشید که هرچه ضخامت شیشه بیشتر شود میزان رنگ سبزی که در همه ی شیشه های فلوت دیده می شود بیشتر خواهد شد بنابراین اگر می خواهید از شیشه بیست میل برای اجرای پروژه های تزیینی استفاده کنید بهتر است که از نوع فلوت نباشد .

 

شیشه بیست میل کریستال یا اکسترا کلیر  

محققان صنعت شیشه سرانجام با کشف ترکیبات خاصی موفق به تولید شیشه های با شفافیت بسیار بالا شدند که با نام کریستال ، اکسترا کلیر و سوپر کلیر شناخته شده است ، شیشه بیست میل کریستال بر خلاف شیشه ۲۰ میل فلوت بسیار شفاف می باشد و استفاده از این نوع شیشه ها در پروژه های تزیینی موجب زیباتر شدن نمای کلی پروژه خواهد شد .

شیشه بیست میل کریستال کاملا شفاف بوده و در واقع کمی رنگ آبی فیروزه ای ملایم در مغز شیشه مشاهده می شود و حتی از لبه های شیشه براحتی می توان داخل شیشه را مشاهده کرد .

 

شیشه بیست میل رومیزی

یکی از رایج ترین کاربردهای شیشه ۲۰ میل در تولید شیشه های رومیزی برای میزهایی است که فاقد صفحه های چوبی هستند به عبارتی شیشه روی پایه قرار می گیرد و خود به عنوان صفحه روی پایه ها عمل خواهد کرد لذا تمامی سنگینی اشیاء روی میز به شیشه وارد خواهد شد ، شیشه ۲۰ میل رومیزی در رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

شیشه بیست میل آکواریوم

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه ۲۰ میل در ایران خیلی زود اجرای پروژه های مختلف با استفاده از شیشه ۲۰ میل را آغاز کرد یه یکی از محبوبترین آن ها ساخت آکواریوم با استفاده از شیشه های ۲۰ میل می باشد .

 

شیشه بیست میل در پروژه های خاص 

قیمت شیشه ۲۰ میل بهگونه ای است که در هر پروژه ای نمی توان از این شیشه ها استفاده کرد اما در اجرای پروژهاییی چون پله شیشه ای ، سقف شیشه ای و کف شیشه ای باید از شیشه ۲۰ میل استفاده کرد که در اغلب موارد در واقع دو شیشه ۱۰ میل به صورت لمینت شده یک شیشه بیست میل را تشکیل می دهند .

 

شیشه بیست میل لمینت

در اجرای پروژه های چون سقف شیشه ای و کف شیشه ای از شیشه های لمینت ۲۰ میل استفاده می شود در واقع این نوع شیشه ها از دو شیشه ۱۰ میل تشکیل شده که توسط لایه pvb به هم چسبیده شده اند ، برای تولید شیشه بیست میل لمینت ابتدا دو شیشه ۱۰ میل با ابعاد یکسان برش داده می شود در نهایت هم توسط لایه pvb به هم چسبیده خواهند شد .

 

شیشه بیست میل خم

شیشه های خم ۲۰ میل در اجرای پروژه هایی نظیر میز شیشه ای کاربرد دارد البته توجه داشته باشید که تولید شیشه خم ۲۰ میل به دلیل ضخامت بالا نیاز به زمان بیشتری نسبت به شیشه های با ضخامت کمتر دارد .

 

َشیشه بیست میل رنگی

برای تولید شیشه های ۲۰ میل رنگی ابتدا شیشه ۲۰ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از پیسوله های رنگی شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل می شود در نهایت داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه بیست میل دوجداره

در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی است باید از شیشه های دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپسر فلزی بین شیشه ها قرار داده می شود .

 

شیشه بیست میل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های ۲۰ میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه بیست میل گرد

برای تولید شیشه های ۲۰ میل گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه بیست میل هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های ۲۰ میل که با استفاده از ریموت از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، به طور مثال کف شیشه ای ساختمان را با به صورت هوشمند مات شونده اجرا کرد ، لازم به ذکر است شیشه بیست میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه بیست میل در اغلب مجله های معتبر طراجی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های بیست میل شناخته شده است قیمت شیشه بیست میل هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بیست میل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه بیست میل اکریلیک 

در این طرح از شیشه های ۲۰ میل یا استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ، شیشه بیست میل در کشور چین برای اجرای نرده های شیشه ای استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

شیشه بیست میل اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های بیست میل محسوب می شود به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات شیشه های ۲۰ میل به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه بیست میل محافظ شیشه ای سنگ قبر

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های ۲۰ میل کریستال و سکوریت شده استفاده کرد بدین علاوه بر مقاومت مناسب شیشه در برابر ضربه دارای نمای زیبایی نیز خواهد بود .

 

شیشه بیست میل دیوارپوش شیشه ای 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای با ابعاد بزرگ نیز باید از شیشه های بیست میل رنگی سکوریت شده استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه ۲۰ میل رنگی بکار برد ، شیشه های دیوارپوش در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

شیشه بیست میل رفلکس

طرح خاص دیگری از شیشه های بیست میل که با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی، دودی ، مسی ، آبی و بنفش وجود دارد و به صورت سکوریت نیز تولید خواهد شد ،شیشه های رفلکس با ضخامت بیش از ۱۰ میل فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل نیز مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه بیست میل تاشو 

در این طرح از شیشه های ۲۰ میل از سیستم تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هناگ باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بیست میل تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

 

شیشه بیست میل - اینستاگرام

 

شیشه بیست میل - واتساپ

 

چنانچه قصد سفارش شیشه بیست میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند را دارید از طریق زیر اقدام نمایید 

جهت اطلاع از قیمت شیشه بیست میل و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بیست میل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است فروش شیشه بیست میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت عمده و قواره صورت می گیرد و قیمت آن با توجه به نرخ ابلاغ شده در اتحادیه شیشه تعیین گردیده است .

 

شیشه بست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

شیشه بیست میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بیست میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.made-in-china.com

تیم تحریریه کولیوند