فهرست این مقاله

شیشه بیضی

تولید انواع شیشه بیضی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

شیشه بیضی

 

شیشه بیضی

امروزه در صنعت شیشه شیشه های با ضخامت بالا هم در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه های طرح دار به عنوان شیشه رومیزی و شیشه های ساختمانی استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی محبوب ترین طرح شیشه که با نام شیشه بیضی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه بیضی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رومیزی بیضی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه بیضی – رومیزی

متدول ترین طرح شیشه های بیضی که به عنوان شیشه روی میز استفاده می شود به طور مثال برای یک میز چوبی ناهارخوری 8 نفره بیضی قهوه ای رنگ باید از شیشه 8 میل برنز بیضی بکار برد ضمنا لبه شیشه هم باید پرداخت شده و در نهایت هم پولیش زد .

 

شیشه بیضی – سکوریت

در پروژه هایی که احتمال شکسته شدن شیشه وجود داشته باید از شیشه های بیضی سکوریت استفاده کرد به طور مثال برای تولید میزهای تمام شیشه ای مدرن باید از شیشه سکوریت بیضی بکار برد بدین شکل شیشه حتی اگر شیشه شکسته شود پور خواهد شد .

 

شیشه بیضی – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بیضی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت بیضی استفاده کرد برای تولید دو عدد شیشه ابتدا شیشه توسط دستگاه CNC به صورت بیضی برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه بیضی – خم

محبوب ترین طرح شیشه های بیضی که به صورت خم یا منحنی تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه دخل کوره قرار داده می شود تا اینکه شیشه به طور کامل به شمل قالب درآید .

 

شیشه بیضی – کریستال

به طور کلی شیشه های بیضی از ظنر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 8 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه بیضی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های بیضی استفاده کرد به طور مثال برای یک میز قهوه ای رنگ باید از شیشه برمز بکار برد .

 

شیشه بیضی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه بیضی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های بیضی که با نام شیشه تاشو شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه بیضی - اینستاگرام

 

شیشه بیضی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه بیضی

برای اطلاع از قیمت شیشه بیضی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه های بیضی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بیضی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سور کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بیضی

شیشه بیضی

شیشه بیضی

شیشه بیضی

شیشه بیضی

شیشه بیضی

شیشه بیضی

شیشه بیضی

شیشه بیضی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بیضی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند