فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی جدید

تولید شیشه بین کابینتی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

شیشه بین کابینتی جدید

 

 

شیشه بین کابینتی جدید

به طور حتم شما هم بر این عقیده هستید که آشپزخانه مهم ترین قسمت یک ساختمان مسکونی محسوب می شود به همین دلیل باید طراحی دکوراسیون داخلی این قسمت به بهترین شکل ممکن اجرا شود در این مقاله به بررسی یکی از اجزای طراحی داخلی آشپزخانه یعنی شیشه بین کابینتی جدید می پردازیم .

صنایع شییشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه بین کابینتی جدید را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید شیشه بین کابینتی جدید ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده می شود سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده خواهد شد در مرحله ی بعدی توسط پیسوله رنگ روی شیشه پاشیده می شود چنانچه قصد تولید شیشه بین کابینتی طرح دار را داشته باشیم از دستگاه چاپ استفاده بکار می رود .

 

شیشه بین کابینتی جدید – رنگی

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که رنگ مورد نظر روی شیشه پاشیده می شود البته که باید رنگ شیشه بین کابینتی با رنگ کابینت تطابق داشته باشد به طور مثال برای آشپزخانه ای که رنگ کابینت ها مشکی در نظر گرفته شده است باید از شیشه رنگی سفید یا زرد استفاده کرد .

 

شیشه بین کابینتی جدید – چاپی

برای تولید شیشه های چاپی بین کابینتی ابتدا تصویر مورد نظر از طریق پورت های ورودی به دستگاه داده شده سپس شیشه را داخل دستگاه قرار می دهیم با فشردن کلید استارت دستگاه به طور اتوماتیک طرح را روی شیشه چاپ خواهد کرد چنانچه طرح خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه بین کابینتی جدید – سندبلاست

یکی دیگر از شیشه های بین کابینتی که طرح های مختلفی به صورت مات روی شیشه ایجاد می شود برای تولید شیشه سندبلاست ابتدا طرح توسط دستگاه کاتر پلاتر روی روز رنگ ایجاد شده سپس روی شیشه چسبیده می شود در نهایت هم پودر سیلیس روی قسمت های خالی پاشیده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی جدید – سه بعدی

برای تولید شیشه های بین کابینتی سه بعدی ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس روی یکی از شیشه ها تصویر سه بعدی چاپ می شود در مرحله ی بعدی شیشه ساده روی شیشه طرح دار توسط لایه PVB چسبیده می شود در این صورت تصویر به صورت کاملا سه بعدی مشاهده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی جدید – حکاکی شده

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه توسط دستگاه هوشمند مستر حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان طرح لوزی را روی شیشه حکاکی کرد و نمای زیبایی را در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد کرد .

 

شیشه بین کابینتی جدید – اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های بین کابینتی دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

شیشه بین کابینتی جدید – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه بین کابینتی جدید هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه بین کابینتی جدید هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی معرفی شده است ، قیمت شیشه بین کابینتی جدید هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده و طرح دار است به همنی دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی جدید – کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال ار شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

شیشه بین کابینتی جدید – طرح سنگ 

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که طرح های مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع از شیشه های بین کابینتی با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است .

 

شیشه بین کابینتی جدید – بیضی 

برای تولید شیشه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی جدید – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های بین کابینتی که از سیستم تاشو استفاده شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بینت کابینتی تاشو دغدغه ی کمبود فضا را نخواهید داشت .

 

شیشه بین کابینتی جدید – مات 

شیشه های مات بین کابینتی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

 

شیشه بین کابینتی جدید - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی جدید - واتساپ

 

شیشه بین کابینتی جدید را از طریق زیر به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینت جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

شیشه بین کابینتی جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند