فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی ضد حرارت

تولید انواع شیشه بین کابینتی ضد حرارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بین کابینتی صد حرارتی

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت

طراحی دکوراسیون داخلی از قسمت های مختلف و متعددی تشکیل شده است که هر بخش آن مهم و تاثیرگذار است یکی از این قسمت ها طراحی آپشزخانه به ویژه کابینت هاست که با تولید شیشه بین کابینتی ضد حرارت نمای آن به حد زیادی ارتقا پیدا کرده است از همین رو در این مقاله بررسی انواع شیشه بین کابینتی ضد حرارت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های بین کابینتی ضد حرارت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – رنگی

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت تک رنگ است این نوع شیشه ها در طیف وسیع رنگی تولید شده به همین دلیل می توان رنگ شیشه را با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی آشپزخانه تطابق داد .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و میوه جات را روی شیشه چاپ کرد .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – کریستال

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ضمنا این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید می شود .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – مشکی 

محبوب ترین رنگ شیشه های بین کابینتی که طراحان دکوراسیون داخلی از آن در آشپزخانه های با طراحی گوناگونی استفاده می شود ، به طور مثال برای آشپزخانه ای که دارای کابینت های مشکی یا سفید است باید از شیشه بین کابینتی مشکی بکار برد .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت رنگی استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عد د شیشه رنگی با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه بین کابینتی ضد حرارت در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – ضخیم 

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد ۷۰ * ۳۰۰ سانیت متر باید از شیشه های ۱۰ میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – بیضی 

برای تولید شیشه های بیضی شکل کابینتی باید از دستگاه CNC و  MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – تاشو 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بین کابینتی ضد حرارت کمبود فضای داخلی را نخواهید داشت .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – ۲۰ میل 

در پروزه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومنت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت – مات 

شیشه های بین کابینتی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی ضد حرارت - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید شیشه بین کابینتی ضد حرارت را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی ضد حرارت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی ضد حرارت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی ضد حرارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینت ضد حرارت

شیشه بین کابینتی ضد حرارت

شیشه بین کابینتی ضد حرارت

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینتی ضد حرارت

شیشه بین کابینتی ضد حرارت

شیشه بین کابینتی ضد حرارت - اینستاگرام

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

شیشه بین کابینتی صد حرارت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی صد حرارت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراحعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند