فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی طرح دار

تولید انواع شیشه بین کابینتی طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بین کابینتی طرح دار

 

شیشه بین کابینتی طرح دار

تولید شیشه های طرح دار در صنعت شیشه رشد بسیار چشمگیری داشته است به طوری که در اغلب پروژه ها از شیشه های طرح دار مات و رنگی به جای رنگ آمیزی طرح دار استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی شیشه های طرح دار آشپزخانه به ویژه شیشه بین کابینتی طرح دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه بین کابینتی طرح دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه بین کابینتی طرح دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

طراحان دکوراسیون داخلی در اغلب کشورهای دنیا از شیشه بین کابینتی طرح دار برای تزیین فضای داخلی آشپزخانه استفاده می کنند و در واقع طراحی مدرن را در آشپزخانه ها نیز اجرا می کنند ،  برخلاف گذشته که از کاشی های رنگی و طرح دار برای پوشش فضای بین کابینت ها بکار برده می شد .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار رنگی

متداول ترین نوع شیشه های بین کابینتی که از طیف وسیع رنگی تشکیل شده است ، برای تولید این نوع از شیشه های رنگی ابتدا شیشه ۶ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از پمپ های فشار قوی و پیسوله رنگ مورد نظر روی شیشه پاشیده می شود در نهایت هم جهت تثبیت رنگ شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

لازم به ذکر است به شیشه های بین کابینتی رنگی که به صورت یک رو نما است ، شیشه بین کابینتی لاکوبل گفته می شود این نوع شیشه ها برای اولین بار در کشور بلژیک تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت و امروزه در کشورهای متعددی تولید می شود .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلف دو بعدی و سه بعدی روی شیشه های بین کابینتی به صورت رنگی ایجاد می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد مورد برش داده شده سپس شیشه داخل دستگاه چاپ قرار داده می شود و دستگاه به طور اتوماتیک تصویر را روی شیشه چاپ خواهد کرد .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار سکوریت

شیشه های سکوریت از مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های خام برخوردار است به همین دلیل برای اجرای شیشه بین کابینتی نیز شیشه ها به حالت سکوریت تبدیل می شوند ، در این صورت حتی اگر شیشه ها در اثر ضربه شدیدی شکسته شود پودر خواهد شد و خطری افراد پیرامون آن را تهدید نخواهد کرد .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار لمینت

شیشه های طرح دار لمینت از یک شیشه طرح دار رنگی و یک شیشه ساده تشکیل شده است که توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده شده اند ، توجه داشته باشید که با قرار دادن شیشه ساده روی شیشه طرح دار یک نمای سه بعدی نیز روی شیشه ایجاد می شود لذا به این نوع از شیشه بین کابینتی طرح دار ، شیشه سه بعدی نیز گفته می شود .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار سندبلاست

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه های بین کابینتی به صورت سندبلاست ایجاد می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از پودر سیلیس استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه بین کابینتی طرح دار حکاکی شده در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه بین کابینتی طرح دار حکاکی شده جذاب ترین طرح شیشه های بین کابینتی به شمار می رود ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد را تحت تاثیر زیبایی منحصربفردی قرار می دهد .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار اسیدکاری شده 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی مدرن الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد ، شیشه بین کابینتی طرح دار اسیدکاری شده در چین به عنوان شیشه های بین کابینتی با طراحی داخلی کلاسیک استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد می شود .

شیشه بین کابینتی طرح دار محبوب ترین طرح شیشه های بین کابینتی معرفی شده است به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات شیشه های بین کابینتی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا شیشه بین کابینتی طرح دار هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی معرفی شده است .

قیمت شیشه بین کابینتی طرح دار هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس استفاده می کنند ، شیشه بین کابینتی طرح دار محبوب ترین طرح شیشه های بین کابینتی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار کریستال

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار طرح سنگ 

مقاوت ترین طرح شیشه های بین کابینتی که طرح های مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه ایجاد می شود این نوع شیشه های بین کابینتی با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است ، شیشه های طرح سنگ مدرن فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است

 

شیشه بین کابینتی طرح دار ضخیم

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه ای ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای دیواری با ابعاد ۸۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل سکوریت بکار برد ، شیشه های طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های بین کابینتی که از سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه بین کابینتی طرح دار تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی طرح دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه بین کابینتی طرح دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر افدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی طرح دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی طرح دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه چاپ در دنیا صورت می گیرد از همین رو کیفیت تصویر چاپ شده بسیار بالاست .

 

شیشه بین کابینت طرح دار

شیشه بین کابینت طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه بین کابینتی طرح دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند