فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی طوسی

تولید شیشه بین کابینتی طوسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

با توجه به فراگیر شدن استفاده از شیشه های لاکوبل رنگی جهت پوشش فضای بین کابینت ها هر زوز شاهد تولید انواع شیشه های رنگی مختلفی هستیم ، یکی از جدیدترین طرح ها که با استقبال بسیار زیاد طراحان دکوراسیون داخلی نیز مواجه شده شیشه بین کابینتی طوسی است که در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع شیشه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینتی طوسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های بین کابینتی طوسی به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدت داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از دستگاه رنگ طوسی به صورت یکنواخت روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – لاکوبل رنگی 

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت ساده تولید می شود به طور مثال برای آشپزخانه ای که دارای کابینت های سفید است می توان از شیشه های لاکوبل طوسی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و میوه جات را روی شیشه چاپ کرد در این صورت فضای شاد و پر نشاطی در آشپزخانه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی شرکت را روی شیشه بین کابینتی طوسی حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد و موجب جلب توجه مشتری نیز می شود .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه رنگی در ابعاد یک سان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه بین کابینتی طوسی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه بین کابینتی طوسی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های بین کابینتی معرفی شده است .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – ضخیم

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار دیوار با ابعاد ۷۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – بیضی

برای تولید شیشه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طوسی – تاشو 

در این طرح از شیشه های بیت کابینتی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بین کابینتی طوسی تاشو کمبود فضای داخلی را تجربه نخواهید کرد .

 

شیشه بین کابینتی طرح دار – کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی طوسی - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی طوسی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه بین کابینتی طوسی

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی طوسی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی طوسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی طوسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینت طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینت طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

شیشه بین کابینتی طوسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی طوسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند