فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی لاکچری

تولید انواع شیشه بین کابینتی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند            0912823524202188621912

 

شیشه بین کابینتی لاکچری

 

شیشه بین کابینتی لاکچری

امروزه استفاده از متریال شیشه در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار بیشتر از گذشته است چرا که بدون تردید نمای شیشه یکی از جذاب ترین نماهای ساختمانی محسوب می شود ، در این مقاله به بررسی دقیق انواع شیشه بین کابینتی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله شیشه بین کابینتی طرح دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه بین کابینتی لاکچری – لاکوبل

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با نام شیشه بین کابینتی لاکوبل شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها از شیشه های ضد حرارت سکوریت شده بکار می رود به طوری که توسط رنگ کوره ای به شیشه مورد تبدیل خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی لاکچری – کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل وجود دارد .

 

شیشه بین کابینتی لاکچری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه چاپ کرد .

 

شیشه بین کابینتی لاکچری – آینه ای 

در این طرح از آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز و شامپاینی برای پوشش فضای بین کابینت استفاده می شود به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از آینه های دودی یا مشکی بکار خواهد رفت ، شیشه های آینه ای در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی لاکچری – سکوریت

در صورت استفاده از شیشه های سکوریت شده به عنوان شیشه بین کابینتی دیگر هیچ گونه خطری کس را تهدید نخواهد کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های سکوریت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اسغال نخواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی لاکچری – 20 میل 

در پروژه هایی که پشت شیشه هیچ گونه تکیه گاهای وجود نداشته باشد باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل کابینتی فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی لاکچری – مات 

شیشه های بین کابینتی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

 

شیشه بین کابینتی لاکچری - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه بین کابینتی لاکچری به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی لاکچری در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینت لاکچری

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینت لاکچری

شیشه بین کابینت لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند