فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی مدرن

تولید شیشه بین کابینتی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه بین کابینتی مدرن

 

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه های بین کابینتی در اغلب کشورهای دنیا جهت طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها استفاده می شود که در واقع جایگزین کاشی های رنگی نیز است ، این نوع شیشه ها نسل جدیدی از شیشه های رنگی به شمار می رود که به کرات مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله نیز به بررسی این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینتی مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های بین کابینتی به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قررا داده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از دستگاه های مخصوص رنگ شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – رنگی ساده

متداول ترین طرح شیشه بین کابینتی مدرن که با نام شیشه لاکوبل رنگی نیز شناخته شده است ، این نوع شیشه ها در طیف وسیع رنگی تولید می شود به طور مثال برای آشپزخانه ای که دارای کابینت های سفید رنگ است باید از شیشه های لاکوبل مشکی استفاده کرد .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی ایجاد می شود به طور مثال می توان تصاویر سه بعدی طبیعت و میوه جات را روی شیشه به صورت رنگی چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه بین کابینتی مدرن که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکحس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، این نوع شیشه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه بین کابینتی مدرن هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شد به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی معرفی شده است ، قیمت شیشه بین کابینتی مدرن هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر ار شفافیت بسیار بیشتری برخوردار است .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – طرح سنگ 

متقاوت ترین طرح شیشه های بین کابینتی که طرح های مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع از شیشه های بین کابینتی با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – بیضی 

برای تولید شیشه های بین کابینتی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – تاشو 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی ساهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی ایشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بین کابیتی مدرت تاشو دغدغه ی کموبد فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی مدرن – مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی مدرن - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی مدرن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه بین کابینتی مدرن را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

شیشه بین کابینتی مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند