فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی مشکی

تولید شیشه بین کابینتی مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

شیشه بین کابینتی مشکی

 

شیشه بین کابینتی مشکی

تزیین فضای داخل آشپزخانه همیشه یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی محسوب شده است چرا که برای خانم ها این قسمت از ساختمان بسیار مهم به شمار می رود و به عبارتی آشپزخانه قلب خانه است از همین رو در این مقاله به بررسی یکی از محبوب ترین شیشه های بین کابینتی یعنی شیشه بین کابینتی مشکی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینتی مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه بین کابینتی مشکی به گونه ای است که ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود سپس جت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در مرحله ی بعدی با استفاده از پمپ های فشار قوی و پیسوله رنگ مورد دلخواه به صورت یکنواخت روی شیشه پاشیده می شود .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – لاکوبل

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت تک رنگ ساده تولید می شود و با نام شیشه بین کابینتی لاکوبل نیز شناخته شده است ، به طور مثال برای آشپزخانه ای که کابینت های آن مشکی یا سفید است شیشه لاکوبل مشکی مناسب می باشد .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه چاپ کرد بدین شکل نمای بسیار زیبا و آرام بخشی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – حکاکی شده 

با استفاده از دسگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه بین کابینتی مشکی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروزه های مختلفی استفاده می شود .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – لمینت 

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های بین کابینتی لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه لاکوبل با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد در این صورت حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نمی شود .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – اسیدکاری 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – هوشمند

در این طرح از شیشه های بین کابینتی با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه بین کابینتی مشکی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

ضمنا شیشه بین کابینتی مشکی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی معرفی شده است قیمت شیشه بین کابینتی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – طرح سنگ

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی جدید که طرح های مختلف سنگ های مرمر و گرانیتی روی شیشه چاپ می شود ، این نوع از شیشه های طرح دار با نام شیشه لاکچری و خاص نیز شناخته شده است .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – ضخیم 

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم رنگی لاکوبل استفاده کرد به طور مثال برای یک بین کابینتی با ابعاد 80 * 300 سانتی متر باید از شیشه های ضخیم 10 میل سکوریت بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیچیده ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – رفلکس

در این طرح از شیشه های بین کابینتی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های کابیتی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – ضد حرارت 

با توجه به یجاد بخار ناشی از باز کردن گاز فر در آشپزخانه باید از شیشه های ضد حرارت بین کابینتی استفاده کرد ، بدین شکل دیگز هیچ گونه آسیبی یه شیشه ها وارد نخواهد شد ، شیشه های ضد حرارت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و بلژیک به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های بین کابینتی که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بین کابینتی مشکی تاشو کمبود فضای داخلی را تجربه نخواهید کرد .

 

شیشه بین کابینتی مشکی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های رنگی 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی مشکی - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی مشکی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه بین کابینتی مشکی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینت مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینت مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

شیشه بین کابینتی مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.premierrange.com

تیم تحریریه کولیوند