فهرست این مقاله

شیشه بین کابینت

تولید انواع شیشه بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912 

 

شیشه بین کابینتی

 

شیشه بین کابینتی

در گذشته های نچندان دور بین کابینت ها از کاشی یا سرامیک های رنگی در دکوراسیون آشپزخانه ها استفاده می شد و به علت تنوع رنگی و طرح های گوناگون مورد استقبال مردم قرار می گرفت اما رفته رفته شیشه های رنگی یک رو نما که به اصطلاح به آن شیشه لاکوبل رنگی و شیشه بین کابینتی نیز گفته می شود در کشور ما هم رواج پیدا کرد .

برای تولید شیشه بین کابینتی از دستگاه لاکوبل زنی استفاده می شود به طوری که شیشه ی مورد نظر را وارد دستگاه کرده سپس محفظه ی مخصوص رنگ آن را با رنگ مورد نظر پر خواهیم کرد در نهایت هم با روشن کردن دستگاه در مدت چند دقیقه شیشه به طور یکدست رنگ خواهد شد .

شیشه بین کابینتی با شیشه های رنگی کاملا متفاوت هستند زیرا اولا برخلاف شیشه رنگی یک رو نما هستند و دوما در ضخامت های مختلف 4 میل الی 20 میل قابل تولید هستند و به همبن دلیل به آن شیشه لاکوبل رنگی نیز گفته می شود که در ادامه به ویژگی های این نوع شیشه اشاره خواهیم کرد :

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغار کرد و تا کنون بیش از 100 طرح مختلف از این نوع شیشه ها را  تولید کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

لازم به ذکر است برای تولید شیشه بین کابینتی ابتدا شیشه با ضخامت مورد نظر به حالت سکوریت تبدیل شده سپس فرآیند رنگ کردن شیشه انجام خواهد شد در واقع شیشه سکوریت رنگی یک رو نما تولید می شود بدین شکل شیشه بین کابینتی با ضربه های ناگهانی متداول که در طول به کرات شیشه وارد می شود براحتی شکسته نخواهد شد و در اثر حرارت ناشی باز کردن گاز فر آسیب نخواهد دید .

 

فرآیند تولید شیشه بین کابینتی

به طور کلی شیشه بین کابینتی به دو صورت تولید می شود در روش اول شیشه توسط پیسوله رنگ شده اما در روش دوم از دستگاه چاپ برای ایجاد تصاویر رنگی روی شیشه استفاده می شود ، در ابتدا شیشه فلوت یا کریستال در ابعاد مورد نظر  توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده می شود در نهایت توسط پیسوله به رنگ مورد نظر تبدیل خواهد شد

 

شیشه بین کابینتی

 

انواع شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- شیشه بین کابینت رنگی

2- شیشه طرح دار

3- شیشه بین کابینت سکوریت

4- شیشه بین کابینتی سندبلاست

5- شیشه بین کابینت کریستال

6- شیشه بین کابینت چاپی یا اسپندرال

 

اجرای کابینت شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه بین کابینتی با استفاده از شیشه های لاکوبل رنگی کابینت های تمام شیشه ای را توسط تیم فنی مجرب اجرا می کند به گونه ای که فقط از دستگیره های استیل و لولاهای فلزی در آن استفاده می شود و مابقی نما به صورت تمام شیشه ای خواهد بود .

 

محبوبترین شیشه بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی به دلیل ویژگی هایی که به آنها اشاره شد دارای محبوبیت بسیار زیادی بین طراحان دکوراسیون داخلی و مردم هستند از نطر نصب هم که در کارگاه به صورت قواره برش داده می شوند و با استفاده از دستگاه دیاموند به اصطلاح تیزی گیری می شوند و در نهایت شستشو داده می شوند و اگر هم بخواهیم جای پریز یا الگوی خاصی را پیاده سازی کنیم براحتی میتوان این قبیل کارها را انجام داد و در آخر هم لازم به ذکر است که شیشه های لاکوبل در رنگ های بسیار متنوع و زیبا ارئه داده می شوند .

 

 

شیشه بین کابینتی طرح دار

شیشه های لاکوبل قابلیت چاپ تصاویر رنگی را روی خود دارند از همین رو می توان با دستگاه چاپ تصاویر مورد نظر خود را روی شیشه لاکوبل داشته باشید ، قیمت شیشه بین کابینتی چاپی با رنگی ساده تفاوت دارد .

در طراحی های جدید می توان از تصاویر سه بعدی هم برای چاپ روی شیشه بین کابینتی استفاده کرد به طوری که نمای سه بعدی روی شیشه یک طراحی متفاوت و بسیار جالب توجه را به ارمغان خواهد آورد البته با استفاده از شیشه کریستال تصاویر با شفافیت بسیار بیشتری روی شیشه مشاهده می شوند در حالی که شیشه فلوت به دلیل یک لایه رنگ سبز روی شیشه تصاویر پشت شیشه بین کابینتی با کیفیت کمتری مشاهده خواهند شد .

 

نصب شیشه بین کابینتی

برای نصب شیشه های بین کابینتی ابتدا پشت شیشه را کاملا با یک دستمال تمیز می کنیم سپس شیشه ها توسط چسب های مخصوص شیشه لاکوبل به صورت جورچین روی دیوار چسبیده می شوند ، نحوه قرار گیری شیشه ها باید به گونه ای باشد که در یک سطح قرار گرفته باشند به همین دلیل نصب شیشه بین کابینتی یکی از تخصصی ترین روش های نصب شیشه های رنگی محسوب می شود .

 

شیشه بین کابینتی سه بعدی

با استفاده از دستگاه چاپ می توان تصاویر مختلف سه بعدی را روی شیشه به صورت رنگی ایجاد کرد با اجرای شیشه های لاکوبل سه بعدی می توان طراحی دکوراسیون آشپزخانه را به میزان قابل توجهی ارتقا داد در صورتی که طرح سه بعدی خاصی را جهت تولید شیشه بین کابینتی در نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

برای تولید شیشه بین کابینتی سه بعدی ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده می شد در مرحله ی بعدی تصویر سه بعدی توسط دستگاه چاپ روی شیشه ایجاد می شود .

 

شیشه بین کابینتی کریستال

جدیدترین نوع شیشه های بین کابینتی که از شیشه کریستال برای تولید آن استفاده می شود ، این نوع شیشه ها نسبت یه شیشه های بین کابینتی ساده شفافیت بسیار بیشتری دارد به همین دلیل نمای جذابتری را ایجاد خواهد کرد ، شیشه های کریستال رنگی با ضخامت 6 میل الی 20 میل تولید می شود که شیشه 6 میل کریستال رنگی برای اجرای شیشه های بین کابینتی بکار برده می شود .

به تازگی شیشه بین کابینتی کریستال ایرانی نیز تحت عنوان شیشه وین وایت تولید شده است که علاوه بر کیفیت بسیار بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل و 16 میل وجود دارد ، چنانچه هزینه در اولیت شما برای اجرای شیشه بین کابینتی قرار دارد می توانید از شیشه های سوپرکلیر بین کابینتی رنگی استفاده کنید .

 

شیشه بین کابینتی سکوریت

برای اجرای شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ بهتر است که از شیشه های سکوریت شده یا نشکن بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود ، در صورت استفاده از شیشه بین کابینتی سکوریت حتی اگر شیشه در اثر ضربه شدیدی شکسته شود برخلاف شیشه های خم پودر خواهد شد و در واقع خطری نخواهد داشت .

فرآیند تولید شیشه بین کابینتی سکوریت به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط پیسوله های رنگی یک طرف شیشه رنگ خواهد شد در نهایت شیشه رنگی جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده می شود .

 

شَیشه بین کابینتی لمینت

برای تولید شیشه های بین کابینتی سه بعدی واقعی باید از شیشه های لمینت استفاده کرد به طوری که ابتدا روی یکی از شیشه ها طرح مورد نظر چاپ شده سپس شیشه ساده روی شیشه طرح دار توسط لایه PVB قرار می گیرد ، در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد نشد در واقع شیشه بین کابینتی لمینت ایمن ترین نوع شیشه بین کابینت محسوب می شود .

 

شیشه بین کابینتی اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود ، در این روش اسیدهای مخصوص شیشه توسط پمپ های فشار قوی روی شیشه پاشیده خواهد شد ، برای تولید شیشه بین کابینتی اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه بکار برده می شود این نوع اسیدها به صورت داته های شفاف زرد رنگ است .

 

شیشه بین کابینتی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، در طرح های جدید شیشه بین کابینتی اغلب تصاویر سه بعدی روی شیشه حکاکی می شود و نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد کرد .

فرآیند تولید شیشه بین کابینتی حکاکی شده به گونه ای است که شیشه توسط دستگاه تراشیده خواهد شد برخلاف شیشه های بین کابینتی ساده که توسط دستگاه CNC برش داده می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه یا LV را روی شیشه بین کابینتی حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و طراحی داخلی آشپزخانه به سمت طراحی مدرن سوق پیدا می کند .

 

شیشه بین کابینتی سندبلاست

نوع دیگری از یششه های بین کابینتی که طرح های مختلفی به صورت مات روی شیشه ایجاد می شود ، برای تولید شیشه های سندبلاست طرح دار از دستگاه کاتر پلاتر و پمپ های فشار قوی استفاده می شود ، به طور مثال در سازمان ها و شرکت ها معمولا لوگوی مجموعه روی شیشه بین کابینتی سندبلاست می شود بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

شیشه بین کابینتی خم

در برخی از پروژه ها از شیشه های خم با شعاع خم مختلف برای تولید شیشه رنگی بین کابینتی استفاده می شود در این صورت نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد شد .

برای تولید شیشه بین کابینتی خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده شده و شیشه توسط پسوله به رنگ مورد دلخواه تبدیل خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه های از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه بین کابینتی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه بین کابینتی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند THE BEST DESIGN  به عنوان برترین نوع شیشه بین کابینتی معرفی شده است و به کرات در طراحی دکوراسیون مدرن اسفاده می شود قیمت شیشه بین کابینتی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها فقط در ساختمان های لوکس و خاص استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی با نورپردازی مخفی

طرح جدیدی از شیشه های بین کابینتی که پس از نصب شیشه ها از LED های رنگی جهت نورپردازی قسمت بالای شیشه ها استفاده می شود ، این نوع از شیشه های بین کابینتی یا نام شیشه مدرن بین کابینتی شناخته شده است توجه داشته باشید که رنگ نورپردازی مخفی باید با رنگ شیشه بین کابینتی تطابق داشته باشد و به عبارتی قواعد طراحی دکوراسیون داخلی رعایت شود .

در آشپزخانه هایی که از رنگ های روشن مانند سفید و طوسی روشن استفاده شده باید از شیشه های طوسی تیره و طرح دار بکار برد  ، چنین طرحی در پروژه های لوکس و خاص استفاده می شود .

 

رنگ شیشه بین کابینتی

رنگ این نوع شیشه ها باید با توجه به رنگ های بکار رفته در فضای داخلی آشپزخانه به ویژه رنگ کابینت ها تعیین گرد به طور مثال در آشپزخانه ای که کابینت ها مشکی است باید شیشه های رنگی سفید یا زرد استفاده کرد با برای مثالی دیگر می توان به آشپزخانه ای اشاره کرد که دارای کابینت های طوسی است در این صورت باید از شیشه بین کابینتی آبی کم رنگ یا صورتی کم رنگ بکار برد .

 

جاساز شیشه بین کابینتی 

در اغلب موارد پریزهایی بین کابینت ها وجود دارد که باید شیشه توسط دستگاه هوشمند مستر سوراخ شود به طوری که ابتدا نقشه به دستگاه داده شده سپس به صورت اتوماتیک شیشه سوراخ خواهد شد به طور مثال برای ایجاد جاساز پریزهای برق ابتدا نقشه ی جاساز ها به دستگاه مستر داده شده سپس به صورت اتوماتیک قسمت های تعیین شده برش داده می شود .

 

شیشه بین کابینتی اکریلیک

در این طرح با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه های بین کابینتی مدرن ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ضمنا در کشورهایی مانند ایتالیا و هلند از شیشه بین کابینتی اکریلیک در پروژه های ساختمانی لوکس استفاده می شود بدین شکل یک نمای منحصربفرد در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد شد .

 

ابعاد شیشه بین کابینتی

طول شیشه های بین کابینتی معمولا بیش از 4 متر است اما ارتفاع آن اغلب بین 60 تا 70 سانتی متر در نظر گرفته شده است به همین دلیل قیمت این نوع شیشه ها بر اساس متر طول محاسیه خواهد شد البته توجه داشته باشید که قیمت شیشه بین کابینتی به صورت متر طول محاسبه می شود در واقع طول کار مهم است چرا که ارتفاع معمولا 60 سانتی متر می باشد .

 

شیشه بین کابینتی مات 

به طور کلی شیشه ها مات بین کابینتی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است به طور مثال در ساختمانی که از کابینت های استیل استفاده شده است باید از شیشه بین کابینتی ساتینا و سندبلاست استفاده کرد .

به طور مثال در ساختمان هایی که از کابینت های سفید بکار برده شده باید از شیشه بین کابینتی مات ساتینا استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل سوپر کلیر وجود دارد بدین شکل نمای فوق العاده زیبایی در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد شد چرا که شیشه بین کابینتی مات ساتینا و سندبلاست طرح دار تطابق زیادی از نظر طراحی با کابینت های سفید رنگ ساده مدرن و طرح دار کلاسیک دارد .

 

شیشه بین کابینتی رفلکس

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است و ساختار آن به گونه ای است که یک طرف شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد ، شیشه رفلکس در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز و آبی وجود دارد .

 

شیشه بین کابینتی استیند گلاس 

 این طرح از شیشه های بین کابینتی ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی است ، شیشه استیند گلاس با نام های شیشه دکوراتیو رنگی و شیشه تیفانی نیز شناخته شده است برای ساختمان هایی که دارای طراحی دکوراسیون کلاسیک است باید از شیشه بین کابینتی استیند گلاس رنگی استفاده کرد .

شیشه بین کابینتی استیند گلاس در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

شیشه بین کابینتی آینه ای 

در طرح های جدید از آینه های رنگی به جای شیشه های رفلکس رنگی جهت پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می شود ، این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی وجود دارد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آشپزخانه و کابینت ها با رنگ سفید تزیین شده است باید از شیشه بین کابینتی آینه ای مشکی یا دودی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی رعایت خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی اکلیلی 

طرح خاصی دیگری از شیشه های بین کابینتی که رنگ اکلیلی روی شیشه پاشیده خواهد شد این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است و نمای زیبایی در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد کرد به طور مثال برای یک کابینت سفید که از ورق های mdf صابونی تشکیل شده است باید از شیشه بین کابینتی اکلیل مشکی استفاده کرد در این صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان های مسکونی ایجاد خواهد شد .

شیشه بین کابینتی رنگی اکلیلی مدرن در کشورهای آسای شرقی به ویزه در چین ، ژاپن ، تایلند و کره جنوبی – شمالی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد به طور مثال در چین از شیشه بین کابینتی اکلیلی در ساختمان های لوکس با طراحی کلاسیک استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان مورد نظر ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

شیشه بین کابینتی اکلیلی مدرن پرفروش ترین طرح شیشه های بین کابینتی به شمار می رود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های بین کابینتی به این طرح جدید و حرفه ای نعلق دارد .

 

شیشه بین کابینتی آنتیک 

در این طرح از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده برای پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می شود ، این نوع طراحی در ساختمان هایی که دارای طراحی دکوراسیون کلاسیک است اجرا خواهد شد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با سنگ های لوکس ایتالیایی تریین شده است باید از شیشه بین کابینتی آنتیک یا پتینه کاری شده استفاده کرد در این صورت شاهد یک طراحی تمام کلاسیک خواهید بود .

شیشه بین کابینتی آنتیک در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد ، شیشه بین کابینتی آنتیک محبوب ترین طرح شیشه های بین کابینتی مدرنیته محسوب می شود و به دلیل لایه های متعدد رنگی مختلف فرآیند تولید آن بسیار زمانبر ، طاقت فرسا و پیچیده است .

 

شیشه بین کابینتی صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که یک صفحه نمایش جلوی شیشه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانی ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، شیشه بین کابینتی صفحه نمایش دار جذابترین طرح شیشه های بین کابینتی محسوب می شود که در ابعاد مختلفی قابل تولید است این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی صدفی 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی رنگ به صورت صدفی روی شیشه ایجاد می شود در اغلب موارد این نوع شیشه ها در رنگ سفید تولید خواهد شد ، در این صورت نمای زیبا و مدرنی ایجاد خواهد شد ، شیشه بین کابینتی صدفی جدیدترین و لوکس ترین نوع شیشه بین کابینتی سفید محسوب می شود که برای آشپزخانه های با فضای داخلی سفید رنگ باید از این نوع شیشه ها بکار برد .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ 

شیشه طرح سنگ بین کابینتی جدیدترین نوع شیشه رنگی بین کابینتی محسوب می شود که در پروژه های لوکس و خاصی استفاده خواهد شد ، این نوع شیشه ها با نام شیشه های بین کابینتی لاکچری شناخته شده است ، شیشه های طرح رنگ فقط در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی طوسی 

یکی از جذاب ترین رنگ های شیشه های بین کابینتی که در آشپزخانه های با طراحی داخلی منطبق با رنگ های طوسی و سفید استفاده می شودبدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی  ضخیم

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل رنگ استفاده کرد به طور مثال برای یک بین کابینتی با ابعاد 200 * 360 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل رنگی بکار برد .

 

شیشه بین کابینتی بیضی 

برای تولید شیشه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها دارای اختلاف ابعاد بین عرض و ارتفاع آن است ، در غیر این صورت شکل هندسی بیضی ایجاد نخواهد شد ، شیشه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه بین کابینتی تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن می توان از شیشه های رنگی بین کابینتی تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز دشن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه بین کابینتی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه بین کابینت - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینت - واتساپ

 

 

 

نحوه سفارش شیشه بین کابینتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید انواع شیشه بین کابینتی را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه بین کابینتی مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :                     نمونه کارها ➡ 

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینتی لاکچری

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.agc-yourglass.com

 

تیم تحریریه کولیوند