فهرست این مقاله

شیشه بین کابینت آشپزخانه

تولید شیشه بین کابینت آشپزخانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه

در گذشته های نه چندان دور از کاشی های رنگی و طرح دار برای پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می شد اما رفته رفته با تولید شیشه های لاکوبل رنگی این نوع شیشه ها جایگزین کاشی های رنگی شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه بین کابینت آشپزخانه و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آیسنه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینت آشپزخانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های بین کابینت آشپزخانه به گونه ای است که ابتدا شیشه ۶ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از پمپ های فشار قوی و پیسوله شیشه به رنگ مورد دلخواه تبدیل خواهد شد .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – رنگی

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت تک رنگ تولید می شود ، به طور مثال برای آشپزخانه ای که رنگ کابینت ها مشکی است می توان از شیشه های رنگی سفید و زرد با توجه به رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های لاکوبل لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت رنگی با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط چسب های UV به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – اسیدکاری 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – هوشمند 

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه بین کابینت آشپزخانه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه بین کابینت آشپزخانه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی معرفی شده است .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – طرح سنگ

 متفاوت ترین طرح شیشه های بین کابینتی که طرح های مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه ایجاد می شود این نوع از شیشه های رنگی با نام شیشه لاکچری نیز شناخته شده است .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – ضخیم

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۸ میل الی ۱۵ میل سکوریت استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار آشپزخانه با ابعاد ۹۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های رنگی ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – تاشو 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی سیستم تاشو را مشاهده خواهید کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشمال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه بین کابینت آشپزخانه تاشو دغدغه ی کمبود فضا را نخواهید داشت .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه بین کابینت آشپزخانه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینت آشپزخانه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینت آشپزخانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینت آشپزخانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت آشپزخانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینت آشپزخانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند