فهرست این مقاله

شیشه تراس ریلی

تولید و اجرای شیشه تراس ریلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه تراس ریلی

 

 

شیشه تراس ریلی

با توجه به فراگیر شدن نمای شیشه ای در ساختمان ها و استفاده بهینه از فضاهای موجود اجرای تراس شیشه ای بسیار مهم محسوب می شود که در سراسر دنیا نیز به کرات اجرا شده است ، یکی از جدیدترین طرح های شیشه تراس که مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی نیز قرار گرفته با نام شیشه تراس ریلی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف شیشه های تراس از جمله شیشه تراس ریلی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه تراس ریلی – سکوریت

متداول ترین طرح تراس های شیشه ای که با استفاده از شیشه سکوریت اجرا می شود در واقع این نوع شیشه ها از مقاومت بالایی برخوردار است و در صورت شکسته شدن پودر خواهد شد ، شیشه سکوریت در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل تولید شده است .

 

شیشه تراس ریلی – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های تراس بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود و از روس اجرای فریم لس بکار رود باید از شیشه های تراس لمینت استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه تراس ریلی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت و لمینت رنگی دودی ، برنز ، مسی ، آبی ، بنفش و سز می توان از شیشه های رنگی برای اجرای شیشه های تراس ریلی استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که سنگ نمای آن قهوه ای است باید از شیشه های سکوریت برنز بکار برد .

 

شیشه تراس ریلی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های تراس به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی ساختمان را روی تراس شیشه ای سندبلاست کرد بدین شکل به برندینگ ساختمان کمک شایانی خواهد شد .

 

شیشه تراس ریلی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه تراس ریلی – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی به کرات استفاده می شود .

شیشه تراس ریلی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه تراس معرفی شده است ، قیمت شیشه تراس ریلی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های تراس ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه تراس ریلی – اکریلیک 

در این طرح از تراس های شیشه ای با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاص روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مردن به شمار می رود .

 

شیشه تراس ریلی – کریستال 

به طور کلی شیشه های تراس از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار ست این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید می شود .

 

شیشه تراس ریلی – ضخیم 

برای تولید شیشه های تراس با ابعاد بزرگ باید از شیشه های تراس ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل سکوریت شده استفاده کرد به طور مثال برای یک تراس با ابعاد ۱۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ضخیم ۱۲ میل بکار برد .

 

شیشه تراس ریلی – رفلکس

طرح خاص دیگری از تراس های شیشه ای مدرن که با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی تولید می شود ، این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، مسی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه تراس ریلی – استین گلاس 

در این طرح از تراس های شیشه ای از شیشه های استین گلاس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه تراس ریلی – تاشو 

در این طرح از تراس های شیشه ای شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه تراس ریلی ریلی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه تراس ریلی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد تراس های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ،، شیشه های ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه تراس ریلی - اینستاگرام

 

شیشه تراس ریلی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه تراس ریلی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه تراس ریلی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه تراس ریلی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه تراس ریلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

شیشه تراس ریلی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه تراس ریلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند