فهرست این مقاله

شیشه تراش خورده

تولید شیشه تراش خورده  در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

شیشه تراش خورده

 

شیشه تراش خورده

امروزه برخلاف گذشته که فقط ابزار لول دور شیشه ها زده می شد شاهد اعمال ابزارهای مختلف با زوایای گوناگونی روی شیشه ها ضخیم هستیم ، تراش لبه های شیشه علاوه بر جنبه ی زیبایی آن موجب افرایش مقاومت شیشه نیز خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه تراش خورده  می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های تراش خورده در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه پخ تراش خورده  را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه تراش خورده – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی مانند شیشه میز ناهارخوری و جلو مبلی باید از شیشه های تراش خورده استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره با صفحه چوبی بهتر است که از ابزار دوپله بکار برد .

 

شیشه تراش خورده – کریستال

به طور کلی شیشه های تراش خورده به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسایر بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه تراش خورده – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع شیشه ها در تولید شیشه های تراش خورده استفاده کرد ، به طور مثال برای در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه مشکی تراش خورده بکار برد .

 

شیشه تراش خورده – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های تراش خورده حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه تراش خورده – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های تراش خورده که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه تراش خورده – مات 

شیشه های تراش مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز تولید کرد در حالیکه شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه تراش خورده – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز باید از شیشه های تراش خورده سکوریت 10 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر ایجاد نمای زیبا از مقاومت متاسبی نیز برخوردار خواهد بود .

 

شیشه تراش خورده – ضخیم 

برای تولید شیشه های تراش خورده با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه رومیزی با ابعاد 100 * 250 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه تراش خورده – رفلکس

در این طرح از شیشه های تراش خورده مدرن و لاکچری از شیشه رفلکس رنگی تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، مسی ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه تراش خورده – کریستال 

شیشه های تراش خورده از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، شیشه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه تراش خورده – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های تراش خورده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل مدرن فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه تراش خورده – تاشو 

با تولید شیشه های تراش خورده تاشو دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی شیشه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید شیشه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه تراش خورده تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه تراش خورده - اینستاگرام

شیشه تراش خورده - واتساپ

 

 

راه های ازتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه تراش خورده 

برای اطلاع از قیمت شیشه های  تراش خورده  و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به حضوری شیشه تراش خورده  مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه تراش خورده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

شیشه تراش خورده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه تراش خورده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند