فهرست این مقاله

شیشه جان پناه

تولید انواع شیشه جان پناه در صنایع شیشه کولیوند              0912823524202188621912

 

شیشه جان پناه

 

شیشه جان پناه

شیشه های ایمنی در سراسر دنیا به دسته های مختلفی تقسیم می شود که در این بین شیشه های سکوریت رایج ترین طرح شیشه محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های ایمنی تک جداره و دوجداره به طور اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه ایمنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ و نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

شیشه جان پناه – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه جان پناه – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، شیشه های لمینت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه جان پناه – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، شیشه های دوجداره در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه جان پناه – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه جان پناه – کریستال

شیشه های ایمنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های کریستال بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه جان پناه - اینستاگرام

 

شیشه جان پناه - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشنسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش شیشه جان پناه

برای اطلاع از قیمت شیشه های ایمنی و سفارش آن ها می توانید به شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های ایمنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه جان پناه

شیشه جان پناه

شیشه جان پناه

شیشه جان پناه

شیشه جان پناه

شیشه جان پناه

شیشه جان پناه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های ایمنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند