فهرست این مقاله

شیشه خم آکواریوم شرکتی

تولید انواع شیشه خم آکواریوم شرکتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

شیشه خم آکواریوم شرکتی

 

شیشه خم آکواریوم شرکتی

شیشه های آکواریوم دارای تنوع بسیار زیادی است به طوری که هر یک از طرح ها برای ساخت آکواریوم خاصی استفاده می شود یکی از جدیدترین آن ها با نام شیشه آکواریوم منحنی شناخته شده است که در این مقاله به برررسی کامل آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم آکواریوم  – استوانه 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه استوانه ای شکل شناخته شده است فرآیند تولید این نوع شیشه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر شیشه های خم برخوردار می باشد .

 

شیشه خم آکواریوم شرکتی – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه خم آکواریوم شرکتی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های منحنی رنگی طلایی ، دودی ، برنز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه آکواریوم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ بهتر است که از شیشه های دودی بکار برده شود ، شیشه های رنگی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خم آکواریوم شرکتی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های منحنی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه های طرح دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرارگرفته است .

 

شیشه خم آکواریوم شرکتی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های آکواریومی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برده شود به طور مثال برای ساخت یک آکواریوم با قطر 90 سانتی متر از شیشه های 20 میل بکار برده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم آکوریوم شرکتی - اینستاگرام

 

شیشه خم آکوریوم شرکتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم آکواریوم شرکتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم آکواریوم شرکتی

شیشه خم آکواریوم شرکتی

شیشه خم آکواریوم شرکتی

شیشه خم آکواریوم شرکتی

شیشه خم آکواریوم شرکتی

شیشه خم آکواریوم شرکتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند