فهرست این مقاله

شیشه خم بالکن

تولید انواع شیشه خم بالکن در صنایع شیشه کولیوند                            09128235242 – 02188621912

 

شیشه خم بالکن

 

شیشه خم بالکن

برای پوشش فضای بالکن از طراحی های مختلفی استفاده می شود به طور مثال در یک طرح از نرده های استیل و فلزی استفاده شده که از مقاوت و ایمنی مناسبی نیز برخوردار است در طرح دیگر از شیشه های لمینت صاف و منحنی استفاده خواهد شد که در واقع جذاب ترین و محبوب ترین طراحی نیز به شمار می رود .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم بالکن – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود و شیشه پودر می رود .

 

شیشه خم بالکن – لمینت 

ایمنی ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل در صورت شکسته شدن شیشه ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه خم بالکن – دوجداره

در مناطف سردسیر و گرمسیر و همچنین مناطق با سر و صدای زیاد بهتر است که از شیشه های دوجداره استفاده کرد بدین شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد بود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم بالکن – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 20 میل وجود دارد .

 

شیشه خم بالکن – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ،در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم بالکن - اینستاگرام

 

شیشه خم بالکن - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم بالکن به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم بالکن

شیشه خم بالکن

شیشه خم بالکن

شیشه خم بالکن

شیشه خم بالکن

شیشه خم بالکن

شیشه خم بالکن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند