فهرست این مقاله

شیشه خم بزرگ

تولید انواع شیشه خم بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

 

شیشه خم بزرگ

 

شیشه خم بزرگ

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه دارای تنوع طرح و ابعاد است به طوری که هر یک از شیشه ها در قسمت خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی و ویزگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم بزرگ – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی سکوریت شناخته شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که در اثر شکسته شدن برخلاف شیشه های ساده برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم بزرگ – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکا حتی اگر شیشه ها شکسته شوند ذرات آن از هم جدا نمی شود .

 

شیشه خم بزرگ – دوجداره 

جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صورتی بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

شیشه خم بزرگ – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه خم بزرگ – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن بهتر است که از شیشه های منحنی 10 میل الی 20 میل کریستال بکار برد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره از شیشه 20 میل کریستال بلژیک استفاده می شود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای شیشه ای بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم بزرگ - اینستاگرام

 

شیشه خم بزرگ - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش شیشه خم بزرگ

برای اطلاع از قیمت شیشه منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

.

شیشه خم شرکتی

شیشه خم بزرگ

شیشه خم بزرگ

شیشه خم بزرگ

شیشه خم بزرگ

شیشه خم بزرگ

شیشه خم بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند