فهرست این مقاله

شیشه خم تاشو

تولید انواع شیشه خم تاشو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

 

شیشه خم تاشو

 

شیشه خم تاشو

شیشه های منحنی در بین شیشه های تولید شده در صنعت شیشه جذاب ترین طرح شیشه محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از سال 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم تاشو – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شود برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم تاشو – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های لمینت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم تاشو – دوجداره 

در متاطق سردسیر و گرمسیر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی بهتر است که از شیشه های منحنی دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

شیشه خم تاشو – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه خم تاشو – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه خم تاشو - اینستاگرام

 

شیشه خم تاشو - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم تاشو به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم تاشو

شیشه خم تاشو

شیشه خم تاشو

شیشه خم تاشو

شیشه خم تاشو

شیشه خم تاشو

شیشه خم تاشو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند