فهرست این مقاله

شیشه خم تهران

تولید شیشه خم تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه خم تهران

 

شیشه خم تهران

سابقه شیشه خم در تهران و شهرستان های صنعتی به ۱۵ سال گذشته برمی گردد و از آنجایی که نمای خم در ساختمان ها خیلی زود در صنعت عمرانی و ساخت و ساز جا افتاد و همچنین اگر توجه کرده باشید بوفه ها و میز تلویزیون های قدیمی اکثرا از شیشه های خم استفاده می شد لذا شیشه های خم در صنعت شیشه جایگاه  ویژه ای را در بر گزفته است .

 

تولید شیشه خم تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلندمرتبه از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تولید شیشه های خم آغاز کزد و با استفاده از کوره های مخصوص شیشه خم انواع شیشه های خم رنگی را تولید می کند و تا کنون بیش از ۵۰ پروژه نمای ساختمانی و پله شیشه ای خم را انجام داده است .

کارخانه شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه های خم با هر الگویی مانند S ، U و L را در هر ابعادی تولید می کند که در سال ۱۳۹۵ به عنوان برترین کارخانه شیشه خم تهران از سوی مرکز اتحادیه شیشه و آینه انتخاب شد .

لازم به ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه خم تهران را به سایر شهرهای کشور عزیزمان ارسال خواهد کرد برای سفارش هم می توانید نقشه پروژه را برای کارشناسان ما از طریق پیام رسان های مختلف ارسال نمایید .

 

نحوه تولید شیشه خم تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند

ابتدا شیشه ای که قصد خم کردن آن را داریم برش خواهیم زد سپس با توجه به میزان خمی که نیاز داریم یک الگوی متناسب را ایجاد می کنیم در مزحله بعدی شیشه برش داده شده را به همراه الگوی ایجاد شده وارد کوره کرده پس از چند دقیقه شیشه را از کوره خارج کرده و در نهایت هم عملیات سرد سازی شیشه انجام می شود بدین گونه شیشه خم تهران در صنایع شیشه کولیوند تولید خواهد شد .

ساخت قالب یا الگوی فلزی برای شیشه خم مهم ترین و زمانبر ترین بخش تولید شیشه خم است لذا به همین دلیل است که قیمت شیشه خم تهران نسبت به شیشه های ساده بسیار بیشتر می باشد .

 

انواع شیشه خم تهران

  • شیشه خم آکواریوم تهران
  • شیشه خم نمای ساختمان
  • شیشه خم پله شیشه ای
  • شیشه خم گنبد
  • شیشه خم سقف شیشه ای
  • شیشه خم بوفه
  • ششه خم دکوراتیو

 

پرکاربردترین شیشه خم تهران

شیشه خم نمای ساختمانی و شیشه خم آکواریوم پرکاربردترین شیشه خم تهران محسوب می شوند ، به دلیل جذابیت آکواریوم ها هر روز شاهد مدل های گوناگون  و متنوع تر آکواریوم ها در خانه های ایرانی هستیم و با توجه به اینکه شیشه خم در نمای آکواریوم بسیار تاثیر گذار است از زمانی که آکواریوم های با شیشه خم در صنایع شیشه کولیوند تولید شد با استقبال بسیار زیاد علاقه مندان به آکواریوم های خانگی مواجه شد .

 

شیشه خم تهران – سکوریت 

به طور کلی هنگامی که شیشه های خم از کوره خارج شوند به حالت نیمه سکوریت تبدیل شده اند اما برای اینکه شیشه به طور کامل به حالت سکوریت یا نشکن تبدیل شود باید مجددا وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده شود به طور مثال برای تولید پارتیشن شیشه ای خم باید از شیشه خم تهران سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب خواهد بود .

 

شیشه خم تهران – لمینت

در برخی از مکان ها با توجه به احتمال شکستن شیشه و خطرات در پی آن باید از شیشه های ایمنی استفاده کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند قادر به تولید شیشه های خم لمینت شده می باشد به طوری که ابتدا دو شیشه را وارد کوره کرده و طبق الگو خم خواهیم کرد سپس به وسیله لایه PVB شیشه ها را به می چسبانیم .

 

شیشه خم تهران – آکواریوم 

با توجه به نمای زیبا و بسیار جذاب آکواریوم با شیشه خم درخواست های مشتریان گرامی به کرات از طریق مختلفی به دست ما رسیده است لذا از سال ۱۳۹۳ صنایع شیشه و آینه کولیوند فعالیت جدی خود را در زمینه تولید شیشه خم تهران برای ساخت آکواریوم خم آغاز کرده است .

 

شیشه خم تهران – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی در ضخامت های مختلف می توان شیشه خم رنگی را نیز تولید کرد البته این نوع از شیشه های خم به دو صورت دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل تولید خواهند شد ، فرآیند تولید شیشه خم تهران رنگی لاکوبل به گونه ای است که ابتدا شیشه خم در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس با استفاده از پیسوله و پمپ های فشار قوی رنگ مورد نظر روی شیشه پاشیده می شود .

 

شیشه خم تهران – دوجداره

برای اجرای نمای شیشه ای خم ساختمان معمولا از شیشه های خم دوجداره استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از دو شیشه خم با ابعاد یکسان و اسپیسرهای فلزی مملو از مواد ضد رطوبتی تشکیل شده است .

 

شیشه خم تهران – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه خم محسوب می شود به عبارتی برای تولید شیشه خم تهران بهترین گزینه شیشه کریستال محسوب می شود زیرا در این صورت نمای شیشه بسیار زیباتر به نظر می رسد .

 

شیشه خم تهران – ویترین

اغلب فروشگاه های بزرگ ماند جواهر فروشی ها دارای ویترین های شیشه ای خم هستند در واقع این نوع ویترین ها علاوه بر نمایش هرچه بهتر محصولات موجب نمای زیباتر فروشگاه خواهد شد ، برای اجرای ویترین های شیشه ای معولا از شیشه خم تهران لمینت شده استفاده می شود حتی در برخی موراد شیشه از ۳ لایه شیشه خم تشکیل شده است .

 

شیشه خم تهران – بوفه

امروزه در اغلب خانه ها بوفه های تزیینی که دارای شیشه خم است وجود دارد ، شیشه خم بوفه معمولا با استفاده از شیشه های ۴ میل تولید شده و از ابعاد بزرگی برخوردار نیست ، در صنایع شیشه خم تهران با بهره گیری از جدیدترین کوره های با درجه حرارت بسیار بالا شیشه های خم بوفه با زاویه های خم مختلفی تولید می شود .

 

شیشه خم تهران – سندبلاست

نوعی از شیشه های خم طرح دار که با استفاده از پمپ های فشار قوی و برچسب های رنگی طرح مورد نظر روی شیشه خم سندبلاست می شود ، در این فرآیند پودر سنگ روی شیشه پاشیده خواهد شد برای تولید شیهشه خم تهران ابتدا طرح مورد نظر توسط دستگاه کاتر پلاتر ایجاد شده و روی شیشه چسبیده می شود سپس توسط پمپ های فشار قوی پودر سیلیس روی قسمت های خالی پاشیده خواهد شد .

 

شیشه خم تهران – هود

اغلب هودهای شیشه ای نیز با استفاده از شیشه خم تولید می شود لازم به ذکر است که با توجه به حرارت زیاد ناشی از گاز بهتر است از شیشه های خم سکوریت شده برای تولید هود شیشه ای بکار برد .

 

شیشه خم تهران – کابینت

طراحان دکوراسیون داخلی جهت تزئین فضای داخلی آشپزخانه از کابینت های شیشه ای خم استفاده می کنند ، این نوع از شیشه های خم اغلب به صورت شیشه رنگی لاکوبل تولید خواهد شد .

 

شیشه خم تهران – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا نام تجاری ساختمان را روی شیشه خم تهران نمای ساختمان حکاکی کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای را انجام داد .

 

شیشه خم تهران – اسید کاری شده

طرح خاصی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه های خم اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو ( برش رورزنگ های رنگی ) استفاده می شود .

 

شیشه خم تهران – گرد

برای تولید شیشه های خم گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های خم گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه خم تهران – هوشمند

طرح جدیدی از شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه خم تهران هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات در پروژه های مختلفی نظیر اجرای پارتیشن های شیشه ای استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه خم تهران هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه خم معرفی شده است ضمنا قیمت شیشه خم تهران هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های خم ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

شیشه خم تهران – استین گلاس 

طرح دیگری از شیشه های خم دکوراتیو که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استین گلاس با نام شیشه دکوراتیو مدرن نیز شناخته شده است به طور مثال برای اجرای شیشه پنجره های دوجداره دکوراتیو از شیشه خم استین گلاس تهران استفاده می شود بدین شکل نمای مدرن ساختمانی ایجاد می شود .

 

شیشه خم تهران – اکریلیک

در این طرح از شیشه های خم دکوراتیو با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ضمنا شیشه خم تهران در کشورهایی نظیر آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده می شود بدین شکل نمای خارجی ساختمان نیز ارتقا پیدا می کند .

شیشه خم پنجره تهران اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان بکار می برند .

 

شیشه خم تهران – رفلکس 

شیشه های خم رفلکس با نام شیشه خم آینه ای نیز شناخته شده است ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود .

 

شیشه خم تهران – اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های خم رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه خم رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، شیشه خم اکلیلی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

شیشه خم تهران اکلیلی محبوب ترین طرح شیشه های خم مدرن محسوب می شود به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات شیشه های خم به این طرح جدید و لوکس نعلق دارد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود ..

 

شیشه خم تهران – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم سکوریت و لمینت شده استفاده کرد ، بدین شکل علاوه بر مقاومت بالای شیشه از نمای خاص و زیبایی نیز برخوردار خواهد بود .

 

شیشه خم تهران – ضخیم

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای جلو مبلی با ابعاد ۶۰ * ۱۲۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۶ میل بکار برد .

 

شیشه خم تهران – رفلکس

در این طرح از شیشه های خم مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، نقره ای ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم تهران – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه خم تهران تاشو در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه خم تهران – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های خم با ضخامت ۱۵ میل و ۲۰ میل استفاده کرد ، بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود ، شیشه های ۲۰ میل منحنی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه خم پنجره - اینستاگرام

 

شیشه خم پنجره - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه خم تهران به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع شیشه خم تهران به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه خم تهران مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایات ذکر است خدمات نصب شیشه خم تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شیشه خم تهران را در تمامی مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب می پذیرد و کمتر از ۷۲ ساعت سفارشات شما مشتریان گرامی تحویل داده خواهد شد البته اگر شیشه خم ویژه سفارش داده نشود .

 

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم آکواریوم

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم پنجره

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه 15 میل

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

خم کابینت

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

شیشه خم تهران

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glastory.net

تیم تحریریه کولیوند