فهرست این مقاله

شیشه خم جواهرفروشی

تولید انواع شیشه خم جواهرفروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند           0912823524202188621912

 

 

شیشه خم جواهرفروشی

 

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه های منحنی جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی از جمله شیشه خم 90 درجع می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم جواهرفروشی – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های طلافروشی که با نام شیشه سکوریت و میرال شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتر اگز شیشه شکسته شود برخلاف شیشه ها خانم برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم جواهرفروشی – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد به طوری که حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از جم جدا نخواهد شد .

 

شیشه خم جواهرفروشی – کریستال 

شیشه های طلافروشی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از فشافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه خم جواهرفروشی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه منحنی بکار برد می توان در فضای داخلی سفید رنگ از ششه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه خم جواهرفروشی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آیبه کولیوند با بهره گیری از دستگاه دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های منحنی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستی بهتر است که از شیشه های طرح دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم جواهرفروشی - اینستاگرام

 

شیشه خم جواهرفروشی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم جواهرفروشی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آیه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش متسقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم طرح دار

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه خم جواهرفروشی

شیشه خم جواهرفروشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند