فهرست این مقاله

شیشه خم در تهران

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین تولید کننده شیشه خم در تهران                         0912823524202188621912 

 

شیشه خم در تهران

 

شیشه خم در تهران

امروزه در صنعت شیشه های با طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود که به عبارتی برای هر قسمتی از ساختمان یک شیشه خاص وجود دارد ، یکی از خاص ترین محصولات تولید شده با نام شیشه خم در تهران و شیشه منحنی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعاغلیت خود را از سال 1379 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم در تهران را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه خم در تهران به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی با شعاع خم تعیین شده تولید می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه خم در تهران – سکوریت 

پرکابردترین نوع شیشه های خم که با نام شیشه خم سکوریت و شیشه خم میرال یا نشکن شناخته شده است در واقع این نوع شیشه ها از مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های خم ساده برخوردار می باشد .

 

شیشه خم در تهران – لمینت 

چنانچه در پروژه ای بخواهید از شیشه های بخم با ابعاد بزرگ استفاده کنید و شیشه ها به صورت فریم لس نصب شوند باید از شیشه های خم لمینت شده بکار برد ، فرآیند تولید این نوع شیشه های به گونه ای است که ابتدا دو یا n عدد شیشه خم سکورت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB و SGP شیشه های به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه خم در تهران – دوجداره 

برای اجرای شیشه خم نمای ساختمانی مناطق سردسیر و مناطقی دارای آلودگی صوتی زیادی است باید از شیشه های خم دوجداره استفاده شود بدین شکل اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده شده و با استفاده چسب های مخصوص لبه ی آن پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه خم در تهران – رفلکس

طرح دیگری از شیشه های خم که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، مسی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد که اغلب به صورت سکوریت شده نیز وجود دارد .

 

شیشه خم در تهران – میز شیشه ای 

میزهای تمام شیشه ای خم یکی از محبوب ترین محصولات شیشه ای محسوب می شود که اغلب با زاویه خم 90 درجه تولید شده است ، میز شیشه ای اغلب با استفاده از شیشه های 16 میل و 20 میل کریستال تولید خواهد شد .

 

شیشه خم در تهران – ویترین 

برای اجرای ویترین های شیشه ای فروشگاه های بزرگ مدرن مانند جواهر فروشی ها از شیشه خم سکوریت و لمینت بکار می رود ، شیشه خم ویترین جواهر فروشی با نام شیشه خم ضد گلوله نیز شاخته شده است .

 

شیشه خم در تهران – هوشمند 

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کارخواهد افتاد ، لازم به ذکر است شیشه خم در تهران هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات صورت می گیرد .

 

شیشه خم در تهران – محافظ شیشه ای 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم 90 درجه سکوریت استفاده کرد به طوری که شیشه از دو طرف خم شده و بالا – پایین آن به صورت یو وی چسبیده خواهد شد .

 

شیشه خم در تهران – دیوارپوش شیشه ای

برای تولید دیوارپوش های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های خم 10 میل الی 20 میل سکوریت شده استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه 10میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه خم در تهران – ضخیم 

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای خم با ابعاد 70 * 130 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد شیشه های ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های منحنی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خم در تهران – رفلکس

در این طرح از شیشه های خم مدرن و لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

 

شیشه خم در تهران – تاشو 

در این طرح از شیشه های خم شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با مبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه خم در تهران تاشو بکار برد چرا که در ایبن صورت هیچ  گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه خم در تهران – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه خم در تهران - اینستاگرام

 

شیشه خم در تهران - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم در تهران به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم در تهران و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم در تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم در تهران با استفاده از مجهزترین کوره های صنعتی صورت می گیرد و به صورت بسیار دقیق شیشه تولید خواهد شد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم در تهران

شیشه خم

شیشه خم تهران

شیشه خم 90 درجه

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم پنجره

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

شیشه خم در تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم در تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.bentglass.com.au

تیم تحریریه کولیوند