فهرست این مقاله

شیشه خم دودی

تولید انواع شیشه خم دودی در صنایع شیشه کولیوند                       0912823524202188621912

 

شیشه خم دودی

 

شیشه خم دودی

شیشه های منحنی در رنگ های مختلفی تولید شده است که به طور کلی به دو دسته ی یک رو نما و دو رو نما تقسیم می شود در حالت اول شیشه های رنگ شده و داخل کوره قرار می گیرند اما شیشه های منحنی دو رو نما به صورت برنز و دودی تولید شده اند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی رنگی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم دودی – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم دودی – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم دودی – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های منحنی دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم دودی – میز 

برای تولید میزهای شیشه های مدرن بهتر است که از شیشه های منحنی 16 میل و 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلومبلی خم از شیشه های 16 میل کریستال و رنگی استفاده خواهد شد .

 

شیشه خم دودی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه خم دودی - اینستاگرام

 

شیشه خم دودی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم دودی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128223524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم دودی

شیشه خم دودی

شیشه خم دودی

شیشه خم دودی

شیشه خم دودی

شیشه خم دودی

شیشه خم دودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند