فهرست این مقاله

شیشه خم دو لایه

تولید انواع شیشه خم دو لایه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                   0912823524202188621912

 

 

شیشه خم دو لایه

 

شیشه خم دو لایه

شیشه های منحنی بدون تردید جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون مدرن به کرات از این نوع شیشه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم دو لایه – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم دو لایه – لمینت 

مقاوم ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه خم دو لایه – دوجداره 

در مناطق سردسر و گرمسیر نوعی از شیشه های منحنی دوجداره استفاده می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم دو لایه – کریستال

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم دو لایه – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای ششه از مقاومت بالایی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستیتد بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم دو لایه – مات 

شیشه های منحنی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه خم دو لایه - اینستاگرام

 

شیشه خم دو لایه - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم دو لایه به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم

شیشه خم در تهران

شیشه خم دولایه

شیشه خم دو لایه

شیشه خم دو لایه

شیشه خم دو لایه

شیشه خم دو لایه

شیشه خم دو لایه

شیشه خم دو لایه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به بو سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند