فهرست این مقاله

شیشه خم دکوری

تولید انواع شیشه خم دکوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

شیشه خم دکوری

 

شیشه خم دکوری

شیشه های منحنی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود و در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات استفاده خواهد شد ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه های منحنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم دکوری – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم دکوری – لمینت 

مقاوم ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم دکوری – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، بنفش و سبیز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های منحنی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهند شد .

 

شیشه خم دکوری – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز باید از شیشه های خم 15 میل و 20 میل بکار برد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره از شیشه های 20 میل کریستال استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میزهای شیشه ای بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم دکوری – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد بود .

 

شیشه خم دکوری – نما 

در کشورهای توسعه یافته نیز از شیشه های منحنی جهت ارتقای سطح خارحی ساختمان استفاده می شود به طوری که ابتدا از پروفیل های آلومنیومی اختصاصی و UPVC جهت پوشش فضای خارجی بکار برده شده سپس شیشه های لمنیت و دوجداره خم نما در داخل آن قرار خواهد گرفت ، شیشه های نما فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه خم دکوری - اینستاگرام

 

شیشه خم دکوری - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش شیشه خم دکوری

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید ..

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم دکوری

شیشه خم دکوری

شیشه خم دکوری

شیشه خم دکوری

شیشه خم دکوری

شیشه خم دکوری

شیشه خم دکوری

شیشه خم دکوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند