فهرست این مقاله

شیشه خم شرکتی

تولید انواع شیشه خم شرکتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

 

شیشه خم شرکتی

 

شیشه خم شرکتی

شیشه های خم بدون تردید جذاب ترین طرح تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود چرا که در گذشته حتی کسی تصور خم کردن شیشه را نداشت ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه خم شرکتی و ویژگی های هر یک از ان ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم شرکتی – کریستال 

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اسکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامنت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه خم شرکتی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برتز ريال شامپاینی ، آبی و بنفش و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید انواع شیشه های خم شده استفاده کرد .

 

شیشه خم شرکتی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه خم شرکتی – سکوریت 

در پروژه هایی که اختمال شکسته شدن شیشه بالاست بهتر است که از شیشه های خم سکوریت شده بکار برد ساختار این نوع شیشه ها به گونه یا است که حتی اگر شیشه شکسته شود ، پودر خواهد شد .

 

شیشه خم شرکتی – لمینت 

مقاوم ترین نوع شیشه های خم که با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد ، شیشه های لمینت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه خم شرکتی – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای تمام شیشه ای از دو روش لیزری و خم اتسفاده می شود که در حالت دوم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه خم شرکتی – تاشو

طرح خاص دیگری از شیشه های خم که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه خم شرکتی - اینستاگرام

 

شیشه خم شرکتی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه خم شرکتی

برای اطلاع از قیمت شیشه خم شرکتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم شرکتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

شیشه خم سه لایه

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

شیشه خم شرکتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم شرکتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند