فهرست این مقاله

شیشه خم طلافروشی

تولید انواع شیشه خم طلافروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه خم طلافروشی

 

شیشه خم طلافروشی

شیشه های منحنی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین و پیچیده ترین نوع شیشه در این صنعت محسوب می شود که امروزه در کشورهای اروپایی نیز به کرات می رود ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی سکوریت شده به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم طلافروشی – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت خم و شیشه میرال خم شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود وپ پودر خواهد شد .

 

شیشه خم طلافروشی – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس جهت لمینت شدن توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم طلافروشی – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

شیشه خم طلافروشی – مات 

شیشه های منحنی مات به دو دسته ی شیشه سندبلاست و شیشه ساتینا تقسیم می شود که در ابن بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه خم طلافروشی – دوجداره 

نوع دیگری از شیشه های منحنی چند لایه که جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی استفاده می شود شیشه دوجداره با استفاده از اسپیسرهای فلزی و گاز آرگون تولید خواهد شد .

 

شیشه خم طلافروشی - اینستاگرام

 

شیشه خم طلافروشی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه خم طلافروشی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم طلافروشی

شیشه خم طلافروشی

شیشه خم طلافروشی

شیشه خم طلافروشی

شیشه خم طلافروشی

شیشه خم طلافروشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند