فهرست این مقاله

شیشه خم غرب تهران

نمایندگی شیشه خم غرب تهران – صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912 

 

شیشه خم غرب تهران

 

شیشه خم غرب تهران

همانطور که اطلاع دارید تولید شیشه های خم در ایران به دلیل فرآیند تولید سخت ، زمانبر و پیچیده ی این نوع شیشه ها بسیار اندک صورت می گیرد در حالی که شیشه های مسطح به کرات در کارخانه ها تولید می شود ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه های خم تولید شده در نمایندگی شیشه خم غرب تهران صنایع شیشه و آینه کولیوند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان تنها نمایندگی شیشه خم غرب تهران فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های خم را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه خم در نمایندگی شیشه خم غرب تهران به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با توجه به شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه خم غرب تهران – سکوریت

شیشه های خم نشکن یا سکوریت به شیشیه های خمی گفته می شود که در اثر حرارت بالا مقاومت آن افزایش یافته و حتی در صورتی که شکسته شود برخلاف شیشه های خم ساده پودر خواهد شد ، برای تولید این نوع شیشه ها ار کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود .

 

شیشه خم غرب تهران – لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و فریم لس بودن آن احتمال شکستن شیشه زیاد است باید از شیشه های خم لمینت شده بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم غرب تهران – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک رو نما در صنایع شیشه و آینه کولیوند می توان از شیشه های خم رنگی نیز استفاده کرد ، به طور مثل برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه خم برنز بکار برد .

 

شیشه خم غرب تهران – دوجداره

در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودکی صوتیست باید از شیشه های خم دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسر فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود .

شیشه خم غرب تهران دوجداره در کشور چین برای اجرای پروژه هایی نظیر اجرای پارتیشن شیشه ای خم به کرات استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

شیشه خم غرب تهران – میز

یکی از محصولات تولید شده در با استفاده از شیشه های خم که از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار است میزهای شیشه ای خم نام دارد ، این نوع میزها به صورت تمام شیشه ای بوده و با زاوایه های مختلفی مانند 90 درجه تولید می شود .

 

شیشه خم غرب تهران – ویترین

امروزه در اغلب فروشگاه ها از ویترین های تمام شیشه ای خم برای نمایش محصولات استفاده می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها معمولا از شیشه های خم لمینت شده بکار می رود چرا که ابعاد شیشه معمولا بزرگ بوده و احتمال شکستن آن وجود دارد .

 

شیشه خم غرب تهران – بوفه

با توجه به اینکه اغلب بوفه های چوبی دارای منحنی های مختلفی هستند باید از شیشه های خم 4 میل شفاف و برنز در نمای آن استفاده کرد ، این نوع از شیشه های خم معمولا یه شکل S , آ است .

 

شیشه خم غرب تهران – آکواریوم

برای ساخت آکواریوم های خاص و مدرن از شیشه های خم استفاده می شود که در بین آن ها شیشه خم استوانه محبوب ترین نوع شیشه خم آکواریوم محسوب می شود  و در قطر های مختلفی تولید خواهد شد .

 

شیشه خم غرب تهران – هوشمند

طرح خاصی از شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه خم غرب تهران هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه خم معرفی شده است .

 

شیشه خم غرب تهران – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم سکوریت شده ی 90 درجه استفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت بالای شیشه از نمای خاص و  زیبایی نیز برخوردار خواهد بود .

 

شیشه خم غرب تهران – دیوارپوش شیشه ای 

برای تولید دیوارپوش شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های رنگی سکوریت 6 میل الی 10 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه رنگی 6 میل سکوریت بکار برد ، شیشه های دیوارپوش در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه خم غرب تهران – ضخیم

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای خم با ابعاد 70 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل سکوریت بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه ها معرفی شده است به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه خم غرب تهران – رفلکس 

در این طرح از شیشه های خم مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم غرب تهران – تاشو

در برخی از پروژه های مدرن با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه خم غرب تهران تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم غرب تهران – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه خم غرب تهران - اینستاگرام

 

شیشه خم غرب تهران - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان نمایندگی شیشه خم غرب تهران

جهت ارتباط با کارشناسان نمایندگی شیشه خم غرب تهران می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر شیشه خم غرب تهران صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم مورد نیاز خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم در نمایندگی شیشه خم غرب تهران با بهره گیری از مجهزترین کوره های مخصوص و شیشه خم تولید می شود ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قسمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم سقف

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

شیشه خم غرب تهران

 

حهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم غرب تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند