فهرست این مقاله

شیشه خم لمینت

تولید انواع شیشه خم لمینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه های نشکن بسیاری از دغدغه های مهندسان ساختمانی را به طور کامل برطرف کردند زیرا تا قبل ار تولید این نوع شیشه ها اجرای نمای شیشه ای با مشکلات بسیار فراوانی همراه بود به طوری که اگر ضربه ای به شیشه وارد می شد ممکن بود خسارات جبران ناپذیری را رقم بزند ، در این مقاله های به بررسی یکی دیگر از شیشه های نشکن یعنی شیشه خم لمینت می پردازیم .

از طرفی هم شیشه خم به دلیل ساختار متفاوت نسبت به سایر شیشه ها خیلی زود مورد توجه مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گفت چرا که تصور نمای خم برای شیشه در ابتدا برای کسی ملموس نبود ، تلفیق شیشه خم و شیشه لمینت یک شیشه ایمنی و تزیینی را ایجاد کرد که امروزه در صنعت شیشه با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است .

 

نحوه تولید شیشه خم لمینت  

تولید شیشه خم همانطور که در مقاله های مربوطه به طور کامل شرح داده شده است فرآیند بسیار زمانبری محسوب می شود زیرا ابتدا باید قالب فلزی با توجه شعاع خم شیشه تولید شده سپس شیشه به همراه قالب فلزی وارد کوره خواهد شد تا اینکه شیشه پس از مدت طولانی به صورت خم درآید ، نمایندگی شیشه خم لمینت صنایع شیشه و آینه کولیوند روزانه بیش از 20 طرح مختلف این نوع شیشه ها را در کارگاه مجزایی تولید می کند .

در مرحله ی بعدی از تولید شیشه خم لمینت پس از اینکه دو شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شد باید شیشه ها را توسط لایه PVB به هم متصل کنیم به طوری که اثری از این ماده روی شیشه قابل رویت نباشد ، این لایه وظیفه نگهداری ذرات شیشه هنگام شکستن آن را دارد .

قیمت شیشه خم لمینت یا لمینیت حدود دو برابر شیشه های خم تک جداره می باشد که البته با توجه به اینکه از دو شیشه خم استفاده خواهد شد و لایه PVB هم برای چسباندن شیشه ها به بکدیگر بکار می بریم امری بدیهی به نظر می رسد .

 

شیشه خم لمینت نمای ساختمانی

برای اجرای نمای شیشه ای خم ساختمان دو روش وجود دارد در روش اول نمای ساختمان با استفاده از فریم های آهنی و دوجداره آلومینیومی یا UPVC ایجاد شده سپس شیشه لمینت دوجداره با توجه به ابعاد فریم ها تولید می شود اما در روش دوم هیچ گونه فریمی در نمای ساختمان بکار برده نمی شود بلکه با بهره گیری از تکنیک اسپایدر و شیشه خم لمینت شده یک نمای ساختمانی با استفاده از شیشه های خم را به صورت مدرن اجرا می کنیم .

 

شیشه خم لمینت نرده شیشه ای و پله شیشه ای

یکیدیگر از کاربردهای شیشه خم لمینت  در اجرای پروژه های نرده شیشه ای و پله شیشه ای می باشد ، این دو نوع پروژه با توجه به حساسیت اجرای آن نیاز به شیشه های لمینت شده دارند به ویژه در اجرای پله شیشه ای که فشار زیادی به شیشه ها وارد خواهد شد و اگر کوچکترین اشتباهی در تولید و نصب شیشه ها صورت گیرد امکان خسارات مالی و جانی بسیار محتمل می باشد .

برای اجرای پله شیشه ای بهتر است که حتی از شیشه های لمینت سه جداره استفاده کرد که ایمنی پروژه به طور کامل رعایت شده باشد ، فرآیند تولید شیشه سه جداره بسیار زمانبر خواهد بود و به طبع قیمت بسیار زیادی هم دارد .

 

شیشه خم لمینت سکوریت شده

در اغلب موارد برای تولید شیشه های خم لمینت ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان به حالت سکوریت تبدیل شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند ، این نوع شیشه ها از مقاومت بالایی برخوردار است به طور کلی بیش از 70 درصد شیشه خم لمینت تولید شده به صورت سکوریت می باشد به عبارتی قبل فرآیند لمینت کردن شیشه ها باید داخل کورهای سکوریت قرار داده شوند .

 

شیشه خم لمینت ساختمانی

برای اجرای نمای شیشه ای خم ساختمانی باید از شیشه خم لمینت استفاده کرد چرا که با توجه به ابعاد شیشه ها و اینکه در شیشه نمای خارجی ساختمان نصب می شود احتمال شکستن آن وجود دارد ، به طور مثال برای اجرای نمای ساختمانی اسپایدری باید از شیشه خم لمینت شده استفاده کرد چرا که هیچ گونه فریمی دور شیشه قرار نخواهد داشت و در صورت استفاده از شیشه های تک جداره احتمال شکسته شدن شیشه بسیار زیاد است .

 

شیشه خم لمینت میز 

برای تولید میزهای شیشه ای خم که ابعاد بیش از 200 سانتی متر را دارند باید از شیشه خم لمینت شده استفاده کرد برای تولید میز شیشه ای خم باید دو میز شیشه ای با ابعاد یکسان و شعاع خم مشابه به صورت جداگانه تولید شده سپس توسط لایه PVB دو میز شیشه ای به هم متصل خواهند شد ، این نوع میزها بیشتر به عنوان میز مدیریت و میز کنفرانس کاربرد دارند .

 

شیشه خم لمینت ویترین شیشه ای

اگر ویترین های شیشه ای خم دارای فریم های نازک بوده و ابعاد آن بیش از 150 سانتی متر است برای تولید شیشه خم از روش لمینت استفاده می شود ، در طرح های جدید ویترین های شیشه ای فریم لس می باشد به طور مثال برای اجرای ویترین شیشه ای جواهر فروشی ها معمولا از شیشه خم لمینت شده استفاده می شود در این صورت امکات سرقت به حداقل خواهد رسید .

 

شیشه خم لمینت رنگی

شیشه های خم رنگی لمینت شده به دو صورت دو رو نما و یک رو نما تولید می شود در حالت اول از شیشه های سکوریت رنگی استفاده می شود اما در حالت دوم از شیشه های لاکوبل رنگی جهت تولید شیشه خم بکار می رود ، شیشه خم لمینت رنگی در پروژه هایی نظیر اجرای نرده شیشه ای و سقف شیشه ای کاربرد دارد به عنوان مثال می توان به نرده های شیشه ای یک فروشگاه بزرگ اشاره کرد .

 

شیشه خم لمینت کابینت

برای اجرای کابینت های شیشه ای خم که ابعاد آن ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از شیشه های خم رنگی ساده و لاکوبل استفاده کرد ، بدین شکل شیشه ها براحتی شکسته نخواهد شد .

 

شیشه خم لمینت دوجداره و سه جداره

در اغلب پروژه های ساختمانی از شیشه های خم دوجداره استفاده می شود اما در برخی موارد هم از شیشه های خم سه جداره که به صورت لمینت تولید شده اند بکار برده می شود مانند شیشه خم سقف و گنبد های شیشه ای .

 

شیشه خم لمینت طرح دار

برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه ها توسط دستگاه سندبلاست یا چاپ طرح دار می شوند سپس شیشه های طرح دار وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شوند در نهایت هم شیشه ها توسط لایه PVB به هم چسبیده می شوند .

 

شیشه خم لمینت گرد

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر ار روش دستی ( الماس شیشه بری ) و برای تولید شیشه گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه خم لمینت پارتیشن شیشه ای

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی تمایل زیادی به استفاده از شیشه های خم حتی در اجرای پارتیشن های شیشه ای دارند لذا باید از شیشه های خم لمینت در چنین پروژه ای بکار برد به ویژه اگر قصد اجرای پارتیشن های شیشه ای فریم لس خم و با ابعاد بزرگ را دارید تنها گزینه شما استفاده از شیشه خم لمینت می باشد .

شیشه خم لمینت آسانسور  

برای اجرای کابین های شیشه ای آسانسور نیز نیاز به شیشه های لمینت است چرا که در اثر ضربه های احتمالی به شیشه امکان شکستن آن وجود دارد ، این نوع شیشه ها معمول با ابعاد بزرگ تولید می شوند .

 

شیشه خم لمینت کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب برای تولید شیشه لمینت محسوب می شود ، به طور مثال برای اجرای ویترین شیشه ای خم باید از شیشه خم لمینت 10 میل کریستال استفاده کرد البته در برخی موارد از شیشه های 20 میل کریستال نیز بکار می رود .

لازم به ذکر است طرح جدیدی از شیشه های کریستال در ایران تولید شده که با نام شیشه کریستال ایرانی یا وین وایت نیز شناخته شده است ، این نوع شیشه ها شفافیت بالایی دارد و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است .

 

شیشه خم لمینت استوانه ای

به تازگی شیشه های خم استوانه ای شکل با قطرهای مختلف نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود به طوری که حتی این نوع شیشه ها به صورت لمینت شده نیز ساخته خواهد شد ، تولید شیشه خم لمینت استوانه ای نیاز به زمان بسیار زیادی داشته و از همین رو قیمت این نوع از شیشه های خم بیشتر از سایر شیشه های خم لمینت شده می باشد .

 

شیشه خم لمینت مات

شیشه های خم مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت اصلی آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، شیشه خم لمینت مات در پروژه هایی نظیر اجرای نرده شیشه ای ساختمان کاربرد دارد بدین شکل از حریم خصوصی افراد داخل ساختمان محافظت خواهد شد .

 

شیشه خم لمینت حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر ( MASTER ) می توان طرح های مختلفی را روی شیشه حکاکی ( Engraving ) کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به عنوان مثال می توان لوگوی ساختمان را روی شیشه خم لمینت نرده شیشه ای بالکن حکاکی کرد در این صورت نمای ساختمان بسیار زیبا خواهد شد .

 

شیشه خم لمینت سه بعدی

برای تولید شیشه های سه بعدی لمینت ابتدا شیشه خم با شعاع خم در نظر گرفته شده تولید شده سپس طرح مورد نظر به دستگاه چاپ داده شده و دستگاه به طور اتوماتیک طرح را روی شیشه به صورت سه بعدی چاپ می کند .

 

شیشه خم لمینت اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های خم دکوراتیو که طرح های مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی بکار می رود به طور مثال شیشه خم لمینت اسیدکاری شده در پروژه هایی نظیر اجرای پارتیشن شیشه ای در ساختمان های اداری و تجاری که دارای فضای داخلی بزرگی هستند استفاده می شود .

 

شیشه خم لمینت استیند گلاس

یکی دیگر از شیشه های خم طرح دار که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه خم استیند گلاس اغلب به صورت دوجداره تولید می شود لازم به ذکر است شیشه خم لمینت گرانترین نوع شیشه خم لمینت شده محسوب می شود و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

شیشه خم لمینت استیند گلاس و دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

شیشه خم لمینت سقف

برای اجرای سقف های شیشه ای مدرن و ساخت گنبد شیشه ای نیز از شیشه های خم لمینت شده استفاده می شود البته توجه داشته باشید که در ابتدا با استفاده از فریم های فلزی پروژه شبکه بندی شده سپس شیشه های 12 میل ، 15 میل و 20 میل لمینت داخل فریم ها قرار داده می شود این نوع از سقف شیشه ای در ساختمان های با طراحی لوکس استفاده می شود .

 

شیشه خم لمینت چاپی

با استفاده از دستگاه چاپ می توان انواع تصاویر مختلف دو بعدی و سه بعدی را روی شیشه های خم چاپ کرد به طور مثال می توان روی میز شیشه ای خم تصاویر سه بعدی طبیعت را به صورت رنگی ایجاد کرد .

 

شیشه خم لمینت گنبد شیشه ای

برای اجرای گنبدهای شیشه ای نیز باید از شیشه لمینت خم استفاده کرد توجه داشته باشید که ساخت سازه ی گنبد بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل در پروژه های خاص و اندکی اجرا می شود معمولا جهت اجرای گنبد شیشه ای از شیشه خم لمینت 16 میل استفاده می شود به عبارتی از دو عدد شیشه خم 8 میل تشکیل خواهد شد .

 

شیشه خم لمینت اتاقک شیشه ای

ساخت اتاقک شیشه ای خم یکی از پیجیده ترین پروژه های با نمای شیشه ای محسوب می شود که برای اجرای آن باید از شیشه های خم لمینت شده ی دو جداره و حتی سه جداره استفاده کرد .

 

شیشه خم لمینت هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه خم لمینت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات در پروژه های نظیر اجرای پارتیشن شیشه ای استفاده می شود .

شیشه خم لمینت هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع شیشه خم معرفی شده است قیمت شیشه خم لمینت هوشمند دو برابر شیشه های خم ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه خم لمینت کابین دوش 

برای اجرای کابین های شیشه ای دوش خم نیز باید از شیشه های خم لمینت شده که دوجداره است استفاده کرد زیرا در این طرح اطراف شخصی که داخل کابین قرار دارد از شیشه تشکیل شده است ، به طور مثال اجرای کابین دوش با طول 120 سانتی متر ، عرض 60 سانتی متر و ارتفاع 20 متر باید از شیشه خم لمینت 16 میل استفاده کرد .

 

شیشه خم لمینت ضد گلوله 

طرح خاصی از شیشه های خم لمینت شده که تعدای لایه های شیشه سکوریت آن بیش از 2 لایه است و اغلب به عنوان ویترین طلا فروشی ها استفاده می شود ، شیشه خم ضد گلوله از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد به طور مثال برای اجرای ویترین شیشه ای طلا فروشی باید از شیشه خم لمینت 3 لایه ی ضد گلوله استفاده کرد بدین شکل شیشه از ایمنی کافی برخوردار است .

شیشه خم لمینت اکریلیک 

در این طرح از شیشه های خم الگوهای مختلفی روی شیشه با استفاده از رنگ های اکریلیک ایجاد می شود ، به طور مثال در برخی از طرح ها حروف الفبا به صورت سنتی روی شیشه ایجاد خواهند شد ضمنا شیشه خم لمینت اکریلیک یک اثر هنری محسوب می شود و مورد توجه علاقه مندان به هنر در سراسر دنیا قرار گرفته است .

شیشه خم لمینت اکریلیک در کشور چین برای اجرای پروژه هایی نظیر اجرای پارتیشن شیشه ای خم و کابین شیشه ای خم استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

شیشه خم لمینت جذاب ترین طرح شیشه های خم مدرن و جدید به شمار می رود این نوع از شیشه های خم در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد در محیط تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم لمینت رامات 

طرح خاصی از شیشه های خم مات که شیشه به صورت راه راه مات شده است ، این نوع شیشه ها معمولا برای اجرای پارتیشن شیشه ای اداری و ساخت اتاقک های شیشه ای اداری استفاده می شود به طور مثال برای اجرای پارتیشن شیشه ای اداری بانک ها از شیشه خم لمینت رامات استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

شیشه خم لمینت رامات محبوب ترین طرح شیشه های خم محسوب می شود و بیش از 40 درصد سفارشات شیشه خم مربوط به این طرح است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل تولید می شود .

 

شیشه خم لمینت رفلکس

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است که اغلب به عنوان شیشه نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، ساختار این نوع شیشه های به گونه ای است که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد .

توجه : نمایندگی شیشه خم لمینت صنایع شیشه و آینه کولیوند در اغلب شهرهای کشور به ویژه در مراکز استان ها راه اندازی شده است لذا برای خرید انواع شیشه های خم کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

شیشه خم لمینت – وایت برد شیشه ای 

برای تولید وایت بردهای شیشه ای نیز می توان از شیشه های خم لمینت شده بکار برد به طور مثال برای تولید وایت برد با طول 150 سانتی متر و ارتفاع 100 سانتی متر از شیشه خم 10 میل بکار برد ، وایت بردهای شیشه ای که با استفاده از شیشه خم لمینت تولید می شود در اغلب شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد بدین صورت نمای زیبایی نیز در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه خم لمینت – محفظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم لمینت شده 12 میل استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب خواهد بود و نمای آن افراد را تحت تاثیر قرار می دهد ، به طور مثال برای تولید محافظ شیشه ای سنگ با طول 200 سانتی متر و عرض 90 سانتی متر باید از شیشه خم لمینت 16 میل کریستال و لمیت شده بکار برد بدین شکل سطح طراغحی نیر ارتقا پیدا خواهد کرد .

 

شیشه خم لمینت – دیوارپوش شیشه ای 

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های خم لمینت شده نیز استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از دیوارپوش شیشه ای مشکی بکار برد ، شیشه های دیوارپوش در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برتر برش تولید شده به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه خم لمینت – ضخیم 

برای تولید شیشه های خم لمینت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه خم با ابعاد 150 * 250 سانتی متر باید از شیشه های خم 15 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های منحنی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خم لمینت – کابین شیشه ای 

برای اجرای کابین های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های خم لمینت شده استفاده کرد به طور مثال برای اجرای یک کابین دوش با ابعاد 2 * 2 متر باید از شیشه خم 12 میل بکار برد ، شیشه های کابین شیشه ای در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند ، فرانسه و بلژیک استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم لمینت – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، به طور کلی در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه خم لمینت تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه خم لمینت – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر ایجاد نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های لمینت 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه خم لمینت - اینستاگرام

 

شیشه خم لمینت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و سفارش شیشه خم لمینت

برای اطلاع از قیمت شیشه خم لمینت و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم لمینت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم لمینت با بهره گیری از مدرنترین کوره های مخصوص تولید شیشه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند صورت می گیرد ضمنا تمامی شیشه ها دارای درجه کیفیت +A می باشد .

 

شیشه خم

شرکت شیشه منحنی

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم

شیشه خم لمینت

شیشه خم سکوریت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

شیشه خم لمینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم لمینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wennaglas.com

تیم تحریریه کولیوند