فهرست این مقاله

شیشه خم میرال

تولید انواع شیشه خم میرال در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه خم میرال

 

شیشه خم میرال

شیشه های خم یکی از خاص ترین نوع شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در قسمت های مختلفی از ساختمان کاربرد که در این بین شیشه خم میرال از سایر شیشه های خم کاربیرد بیشتری دارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم میرال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه خم میرال به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر بر شداده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه خم میرال – لمینت 

چنانچه ابعاد شیشه های خم میرال بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود یا در پروژه ای امنیت هدف اول است باید از شیشه های خم لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه خم میرال – رنگی

با توجه به تولید شیشه های میرال رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه خم استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ نمای ساختمان کرم در نظر گرفته شده باید از شیشه خم برنز بکار برد .

 

شیشه خم میرال – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی شیشه های خم نمای ساختمان سندبلاست کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

شیشه خم میرال – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیشه خم حکاکی کرد .

 

شیشه خم میرال – میز شیشه ای 

میزهای تمام شیشه ای خم جدیدترین طرح میز در سراسر دنیا محسوب می شود که مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ، این نوع میزها در ابعا مختلفی تولید شده و به عناوین میز شیشه ای عسلی ، میز عسلی جلو مبلی ، میز شیشه ای کنسول و میز شیشه ای تلویزیون شناخته شده است .

 

شیشه خم میرال – اسیدکاری شده 

طرح جدیدی از شیشه های خم که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه خم میرال – هوشمند 

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه خم میرال هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه خم میرال – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم سکوریت و لمینت شده شده استفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت بالای شیشه از نمای خاص و زیبایی نیز برخوردار خواهد بود .

 

شیشه خم میرال – دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های خم میرال ۱۰ مکیل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه خم میرال – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های خم لاکچری و مدرن که با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، مسی ، آبی ، بنفش و سیز وجود دارد .

 

شیشه خم میرال – ضخیم 

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای خم با ابعاد ۸۰ * ۱۱۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه خم میرال – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس از ترکیب شیشه های سندبلاست ، اسیدکاری ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

شیشه خم میرال – تاشو 

در این طرح از شیشه های خم سکوریت شده شهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه خم میرال بکار برد بدین هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم میرال – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه خم میرال – کریستال

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

 

شیشه خم میرال - اینستاگرام

 

شیشه خم میرال - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم میرال به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم میرال و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم میرال مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم میرال در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم میرال

شیشه خم کابینت

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

شیشه خم میرال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم میرال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند