فهرست این مقاله

شیشه خم میز ال سی دی

تولید انواع شیشه خم میز ال سی دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه خم میز

 

شیشه خم میز ال سی دی

میزهای تلویزیون یکی از مهم ترین میزهای دخلی هر ساختمان مسکونی محسوب می شود چرا که این نوع میز جلوی دید افراد بوده و در طول روز به کرات مشاهده خواهد شد ، جدیدترین طرح میزهای تی وی بدون تردید شیشه خم میز ال سی دی یا میزهای شیشه ای خم به شمار می رود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله شیشه خم میز ال سی دی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم میز ال سی دی – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی میزهای شیشه ای سندبلاست کرد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – سکوریت

متداول ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای سکوریت یا میرال شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قاب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – لمینت

چنانچه ابعاد میز شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت استفاده کرد به طور مثال برای تولید این نوع میزها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در یک ساختمان با فضای داخلی سفید رنگی باید از میزهای شیشه ای مشکی بکار برد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – رفلکس

طرح خاصی از میزهای شیشه ای خم مدرن و لاکچری که با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، مسی ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – ضخیم

برای تولید شیشه های میزهای شیشه ای خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد ۷۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – بیضی 

برای تولید میزهای شیشه ای بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – تاشو 

در این طرح از شیشه های خم مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم میز ال سی دی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

شیشه خم میز ال سی دی - اینستاگرام

 

شیشه خم میز ال سی دی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم میز ال سی دی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم میز ال سی دی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم میز ال سی دی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم میز ال سی دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم ال سی دی

شیشه خم میز ال سی دی

شیشه خم میز ال سی دی

شیشه خم میز ال سی دی

شیشه خم میز ال سی دی

شیشه خم میز ال سی دی

شیشه خم میز

شیشه خم میز

شیشه خم میز

شیشه خم میز

شیشه خم میز

شیشه خم میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم میز ال سی دی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند