فهرست این مقاله

شیشه خم نرده پیچ

تولید انواع شیشه خم نرده پیچ در صنایع شیشه کولیوند                         0912823524202188621912

 

شیشه خم نرده پیچ

 

شیشه خم نرده پیچ

نرده های شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی نرده های شیشه ای صاف و نرده های شیشه ای خم تقسیم می شود که در این نرده های خم از جذابیت بسیار بیشتری برخوردار است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع نرده های خم مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه دو آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم نرده – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم نرده پیچ – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم نرده پیچ – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره بکار می رود که بدین شکل از اتلاف انرژِی و آلوگی صوتی ایجاد خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد منحنی در ابعاد یکسان تولید شده اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم نرده پیچ – کریستال

به طور کلی شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه خم نرده پیچ – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بییش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم نرده پیچ - اینستاگرام

 

شیشه خم نرده پیچ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه خم نرده پیچ به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم نرده پیچ

شیشه خم نرده پیچ

شیشه خم نرده پیچ

شیشه خم نرده پیچ

شیشه خم نرده پیچ

شیشه خم نرده پیچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده های شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند