فهرست این مقاله

شیشه خم نمای ساختمان

تولید انواع شیشه خم نمای ساختمان در صنایع کولیوند                        0912823524202188621912

 

شیشه خم نمای ساختمان

 

شیشه خم نمای ساختمان

نمای ساختمان های لوکس به طور کلی به سه دسته ی نمای سنگی ، نمای کاپوزیت و نمای شیشه ای تقسیم می شود که در این بین نمای شیشه ای مدرن جذاب تر به نظر می رسد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی مدرن از جمله نمای شیشه ای خم می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم نما – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم نمای ساختمان – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم ابعاد یکسان تولید شده سس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم نمای ساختمان – دوجداره

در مناطق سردسیر و کرمسیر نوعی از شیشه های دوحداره استفاده می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم نمای ساختمان – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه خم نمای ساختمان – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 6 میل وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های کریستال بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم نمای ساختمان - اینستاگرام

 

شیشه خم نمای ساختمان - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم نمای ساختمان به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم نمای ساختمان

شیشه خم نمای ساختمان

شیشه خم نمای ساختمان

شیشه خم نمای ساختمان

شیشه خم نمای ساختمان

شیشه خم نمای ساختمان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند